Повезане вести

Хрват подигао регион на ноге: Прича се да га траже Звезда и Партизан, он не жели у Београд – ‘То би било неприхватљиво…

Хрват подигао регион на ноге: Прича се да га траже Звезда и Партизан, он не жели у Београд – ‘То би било неприхватљиво…

Хот спорт 18.01.2021
Трансфер о ком бруји регион… Хрватски фудбалер Анте Вукушић раскинуо је уговор са Олимпијом из Љубљане, а одмах су разни клубо заинтересовали за овог нападача Регионални медији су пренели информацију да су интересовање… »
‘Гобер? Нисам играо ПРОТИВ њега, него ПРОТИВ Јуте’: Никола Јокић одушевио изјавом на питање о великом ривалу

‘Гобер? Нисам играо ПРОТИВ њега, него ПРОТИВ Јуте’: Никола Јокић одушевио изјавом на питање о великом ривалу

Хот спорт 18.01.2021
Центар Денвера Никола Јокић истакао је да су утакмице његовог тима против Јуте увек занимљив. Нагетси су доживели тесан пораз (109:105) од Џезера, а српски репрезентативац је забележио 35 поена, 14 скокова и 9 асистенција… »
Симеоне јуниор распаметио шпанце: Најмлађи син Атлетиковог тренера блиста у дресу ‘јорганџија’

Симеоне јуниор распаметио шпанце: Најмлађи син Атлетиковог тренера блиста у дресу ‘јорганџија’

Хот спорт 18.01.2021
На утакмицама првог тима Атлетика ускоро бисмо могли да видимо двојицу из породице Симеоне. Разлог – Дијегов најмлађи син Ђулијано који бриљира у ‘Б’ тиму мадридског тима. Он је прошлог лета стигао у шпанску престоницу… »
Почиње нова ера: Фил Невил стигао код Бекама у Мајами – ‘Презадовољан сам!’

Почиње нова ера: Фил Невил стигао код Бекама у Мајами – ‘Презадовољан сам!’

Хот спорт 18.01.2021
Интер из Мајамија поносно је објавио да има новог тренера. На клупу овог америчког тима ће сести Фил Невил, човек који стиже код свог некадашњег саиграча и дугогодишњег пријатеља Дејвида Бекама. – Познајем Фила још од… »
Шок за навијаче интера: Нероазури као Јувентус – мењају име и грб, ево свих детаља!

Шок за навијаче интера: Нероазури као Јувентус – мењају име и грб, ево свих детаља!

Хот спорт 18.01.2021
Интер је јуче победио Јувентус (2:0) и изједначио се на врху табеле са Миланом, али су само дан касније стигла је најава да би „нероазури“ могли да крену путем „старе даме“. Наиме, према писању италијанских медија клуб… »
Хрватског нападача селе у Звезду и Партизан! Фудбалер за ког кажу да је медицински феномен, огласио се о доласку у Београд…

Хрватског нападача селе у Звезду и Партизан! Фудбалер за ког кажу да је медицински феномен, огласио се о доласку у Београд…

Спортал блиц 18.01.2021
Искусни хрватски нападач недавно је раскинуо уговор с љубљанскм Олимпијом, а регионални медији су пренели информацију да су интересовање за ангажманом 29-годишњег фудбалера показала два највећа српска клуба, и . Због тога… »
Ништа од звезде и партизана, хрват не жели у Србију: Долазак у Београд био би тешко прихватљив за моју породицу и мене

Ништа од звезде и партизана, хрват не жели у Србију: Долазак у Београд био би тешко прихватљив за моју породицу и мене

Вечерње новости 18.01.2021
ХРВАТСКИ нападач 29-годишњи Анте Вукушић раскинуо је сарадњу са Олимпијом из Љубљане, а медији су га повезивали Црвеном звездом и Партизаном. Вукушић каже да није било контакта са "вечитима“, те да је близу повратка… »
Хрват ког селе у звезду и Партизан: То би било тешко прихватљиво за моју породицу и мене

Хрват ког селе у звезду и Партизан: То би било тешко прихватљиво за моју породицу и мене

Мондо 18.01.2021
Долази без обештећења, али... Долази без обештећења, али... Хрватски нападач Анте Вукушић (29) раскинуо је сарадњу са Олимпијом из Љубљане, а медији у региону претходних дана писали су да су за њега заинтересовани… »

Вести дана »