Povezane vesti

Zaštitnik građana ispituje slučaj oca iz filma „Otac"

Zaštitnik građana ispituje slučaj oca iz filma „Otac"

Politika 18.01.2021
Zaštitnik građana je pokrenuo postupak kontrole privatnosti i zakonitosti rada kragujevačkog Centra za socijalni rad „Solidarnost” i Ministarstva za rad, zapošljavanje, boračka i socijalna pitanja, a nakon saznanja da jedan građanin već… »
Kontrola rada Centra u Kragujevcu zbog oca koji ne uspeva da vrati starateljstvo

Kontrola rada Centra u Kragujevcu zbog oca koji ne uspeva da vrati starateljstvo

N1 Info 18.01.2021
Zaštitnik građana pokrenuo je postupak kontrole pravilnosti i zakonitosti rada kragujevačkog Centra za socijalni rad "Solidarnost" i Ministarstva za rad, zapošljavanje, boračka i socijalna pitanja, posle informacije da jedan građanin godinama ne… »
Da li će Đorđe konačno dovesti ćerkice kući? Njegova borba inspirisala je film "Otac", a konačno ima saveznika

Da li će Đorđe konačno dovesti ćerkice kući? Njegova borba inspirisala je film "Otac", a konačno ima saveznika

Mondo 18.01.2021
Sve je potresla priča o Đorđu Joksimoviću iz Kragujevca čija je porodična tragedija inspirisala proslavljeni domaći film "Otac", a koji još od 2015. godine čeka da mu Socijalni rad vrati tri maloletne ćerke koje se trenutno nalaze u… »
Odavno sam ispunio sve uslove, ali mi ne vraćaju decu - čovek koji je bio inspiracija za film "Otac" još nije dočekao…

Odavno sam ispunio sve uslove, ali mi ne vraćaju decu - čovek koji je bio inspiracija za film "Otac" još nije dočekao…

Noizz 18.01.2021
Svaki put kad gledamo film "Otac" Srdana Golubovića, završimo ga u suzama i svi znamo da je snimljen prema istinitoj priči, ali mnogi nisu upoznati sa detaljima o tome šta se nakon prvog emitovanja filma zapravo desilo sa čovekom koji je bio… »

Vesti dana »