Povezane vesti

Pantelić: Čekamo Piksija, još trojica u užem izboru

Pantelić: Čekamo Piksija, još trojica u užem izboru

Nova 18.01.2021
Marko Pantelić, zamenik predsednika Fudbalskog saveza Srbije kaže da se Savez trudi da usaglasi uslove sa Draganom Stojkovićem kako bi "Piksi" preuzeo nacionalni tim Srbije. “Za Stojkovića sam nedavno rekao da je bio i ostao prvi kandidat za… »
Pantelić: Imali smo sedmoricu kandidata za selektora, trojica su u užem izboru i čekamo Piksija

Pantelić: Imali smo sedmoricu kandidata za selektora, trojica su u užem izboru i čekamo Piksija

Mozzart sport 18.01.2021
Potpredsednik FSS očekuje imenovanje do sredine februara. Prošlo je više od mesec dana otkako je smenjen Ljubiša Tumbaković sa kormila fudbalske reprezentacije Srbije posle neuspeha u pokušajima da odvede Orlove na EURO. Od tada Srbija čeka… »
Pantelić: Srbija jednoglasna, čekamo Piksija

Pantelić: Srbija jednoglasna, čekamo Piksija

Dnevnik 18.01.2021
BEOGRAD: Maksimalno se trudim da postignemo dogovor sa Draganom Stojkovićem za kojeg sam nedavno rekao da je bio i ostao prvi kandidat za selektora. Stojković isto želi da preuzme reprezentaciju, tako da i on i FSS zajednički ulažu ogroman napor da… »
‘Čekamo samo njega’: Oglasio se Marko Pantelić, evo na koga FSS polaže sve karte za mesto selektora

‘Čekamo samo njega’: Oglasio se Marko Pantelić, evo na koga FSS polaže sve karte za mesto selektora

Hot sport 18.01.2021
Dugo fudbalska reprezentacija Srbije čeka naslednika Ljubiše Tumbakovića. Provejavala su u javnosti razna imena, Vladana Milojevića, Save Miloševića, ali na Terazijama ne odustaju od prvobitnog kursa – čeka se Dragan Stojković Piksi. To je… »
Pantelić: Srbija jednoglasna, čekamo Piksija!

Pantelić: Srbija jednoglasna, čekamo Piksija!

Sportski žurnal 18.01.2021
- Predočio sam Izvršnom odboru na čemu sam radio prethodnih nedelja što se tiče izbora selektora A tima. U odnosu na ovo što sam rekao potrebno je još malo strpljenja, tako da je IO saglasan da novog selektora imenujemo do polovine februara -… »
Piksi hoće da bude selektor Srbije: Marko Pantelić otkrio - FSS je ujedinjen, on je prvi kandidat!

Piksi hoće da bude selektor Srbije: Marko Pantelić otkrio - FSS je ujedinjen, on je prvi kandidat!

Mondo 18.01.2021
Pantelić je otkrio detalje oko upražnjene pozicije. Pantelić je otkrio detalje oko upražnjene pozicije. Srbija je sve bliža dobijanju novog selektora fudbalske reprezentacije! Sve je izvesnije da će to biti Dragan Stojković Piksi, naročito posle… »
Pantelić nema dilemu: Srbija jednoglasna, čekamo Piksija

Pantelić nema dilemu: Srbija jednoglasna, čekamo Piksija

Večernje novosti 18.01.2021
MAKSIMALNO se trudim da postignemo dogovor sa Draganom Stojkovićem za kojeg sam nedavno rekao da je bio i ostao prvi kandidat za selektora. Stojković isto želi da preuzme reprezentaciju, tako da i on i FSS zajednički ulažu ogroman napor da se to… »

Vesti dana »