Povezane vesti

Toni Daru dohvatio u liftu, pa zabeležio telefonom momenat strasti i romantike (VIDEO)

Toni Daru dohvatio u liftu, pa zabeležio telefonom momenat strasti i romantike (VIDEO)

Vesti online 18.01.2021
Popularna folk pevačica Dara Bubamara mesecima unazad uživa u ljubavi sa 21 godinu mlađim dečkom Tonijem, a nedavno je prvi put govorila o njihovoj vezi. – Ja sam za svojih 23 godine karijere preživela svašta, i bombardovanje i ne znam šta je sve… »
Ne mogu da se obuzdaju u liftu: Pogledajte kako Dara i njen dečko razmenjuju nežnosti, prizor pokrenuo lavinu komentara

Ne mogu da se obuzdaju u liftu: Pogledajte kako Dara i njen dečko razmenjuju nežnosti, prizor pokrenuo lavinu komentara

Blic 18.01.2021
Pevačica Dara Bubamara od prošle godine uživa u ljubavi sa dečkom Tonijem, koji je mlađi od nje 21 godinu. Dara i Toni već odavno ne kriju svoju vezu, a svoje pratioce na društvenim mrežama redovno izveštavaju o svakom koraku, pa se tako na… »
Pao poljubac u liftu! Dara Bubamara zapalila Instagram novom fotkom sa 21 godinu mlađim dečkom! (foto)

Pao poljubac u liftu! Dara Bubamara zapalila Instagram novom fotkom sa 21 godinu mlađim dečkom! (foto)

Kurir 18.01.2021
Pevačica Dara Bubamara mesecima uživa u ljubavi sa dečkom Tonijem koji je mlađi od nje 21 godinu. Dara i Toni već odavno ne kriju svoju vezu, a svoje pratioce na društvenim mrežama redovno izveštavaju o svakom svom koraku, pa se tako na Instagram… »

Vesti dana »