Povezane vesti

Branka Katić podržala koleginice i otkrila sve o maltretiranju od strane Aleksića!

Branka Katić podržala koleginice i otkrila sve o maltretiranju od strane Aleksića!

Vesti online 19.01.2021
Nakon ispovesti Milene Radulović i Ive Ilinčić koje tvrde da ih je profesor glume Miroslav Aleksić godinama navodno seksualno uznemiravao Branka Katić je poslala punu podršku mladim koleginicama. “Dajem svoju punu podršku mojim mladim… »
Izgledalo je kao da ih sprema za rat, a ne glumu: Milan Kalinić besan, nije hteo da upiše decu u Mikinu školu!

Izgledalo je kao da ih sprema za rat, a ne glumu: Milan Kalinić besan, nije hteo da upiše decu u Mikinu školu!

Mondo 19.01.2021
Pozvao kolege koji su pohađale Mikinu školu da javno istupe, ističući da podrška putem društvenih mreža nije dovoljna. Pozvao kolege koji su pohađale Mikinu školu da javno istupe, ističući da podrška putem društvenih mreža nije dovoljna… »
Ko dirne naše Sestre, dirnuo je sve nas: Nikola Đuričko podržao Milenu Radulović i Ivu Ilinčić

Ko dirne naše Sestre, dirnuo je sve nas: Nikola Đuričko podržao Milenu Radulović i Ivu Ilinčić

Večernje novosti 19.01.2021
NAKON što su glumice Milena Radulović i Iva Ilinčić u bolnim ispovestima progovorile o silovanju i zlostavljanju koje su doživele od učitelja glume Miroslava Mike Aleksića, veliki broj kolega ih je podržao, a među njima je i Nikola Đuričko… »
Nikola Đuričko: Ko dirne naše sestre, dirnuo je sve nas

Nikola Đuričko: Ko dirne naše sestre, dirnuo je sve nas

Nova 19.01.2021
Glumac Nikola Đuričko pružio je podršku glumicama Mileni Radulović i Ivi Ilinčić, kao i ostalim devojkama koje su prijavile učitelja glume Miroslava Miku Aleksića za seksualno uznemiravanje i silovanje. Naime, Đuričko je na svom Instagram… »
Biković: Iva i Milena imaju svu moju ljubav i podršku

Biković: Iva i Milena imaju svu moju ljubav i podršku

Nova 19.01.2021
Miloš Biković je putem svog Instagram naloga javno pružio podršku glumicama Mileni Radulović i Ivi Ilinčić, koje su u svojim ispovestima javno iznele da su žrtve seksualnog zlostavljanja Miroslava Mike Aleksića, kod koga su pohađale časove… »
Najteže borbe najjači vode: Milena Radulović podelila sliku sa Ivom Ilinčić i poslala jaku poruku (foto)

Najteže borbe najjači vode: Milena Radulović podelila sliku sa Ivom Ilinčić i poslala jaku poruku (foto)

Večernje novosti 19.01.2021
GLUMICA Milena Radulović, koja je policiji za zlostavljanje prijavila nastavnika glume Miroslava Miku Aleksića (68), oglasila se na društvenoj mreži Instagram i podelila fotografiju sa koleginicom Ivom Ilinčić. - Ljubav rađa heroje!! Najteže borbe… »
Napravio je kult i okupljao glumice oko sebe: Milena Vasić otkrila sve o neprijatnom susretu sa Mikom Aleksićem

Napravio je kult i okupljao glumice oko sebe: Milena Vasić otkrila sve o neprijatnom susretu sa Mikom Aleksićem

Večernje novosti 19.01.2021
NAKON što je istaknuta glumice Milena Radulović (25), prošle nedelje, javno istupila i otkrila da ju je čuveni nastavnika glume Miroslav Mika Aleksić (68) seksualno zlostavljao i uznemiravao, juče je isto učinila i glumica Iva Ilinčić (24)… »
Biković poslao emotivnu poruku Mileni i Ivi: Gledao sam ih kako rastu, imaju moju ljubav i podršku (foto)

Biković poslao emotivnu poruku Mileni i Ivi: Gledao sam ih kako rastu, imaju moju ljubav i podršku (foto)

Večernje novosti 19.01.2021
GLUMAC Miloš Biković se ponovo oglasio kako bi pružio podršku svojim koleginicama Mileni Radulović i Ivi Ilinčić koje su u emotivnoj ispovesti rekle da ih je poznati profesor glume Miroslav Mika Aleksić seksualno zlostavljao. Biković je okačio… »
Tvrdim da mikina žena ništa nije znala: Đorđe David se čuo sa Biljanom Mašić - Ovo je pakao za mene!

Tvrdim da mikina žena ništa nije znala: Đorđe David se čuo sa Biljanom Mašić - Ovo je pakao za mene!

Večernje novosti 19.01.2021
NAKON što su glumice Milena Radulović i Iva Ilinčić u javnost iznele bolne detalje o silovanju i zlostavljanju koje su doživele od učitelja glume Miroslava Mike Aleksića, ovim povodom oglasio se i muzičar Đorđe David, koji je po profesiji glumac… »
Oduvek si bila borac: Miloš Biković podržao koleginicu Milenu Radulović

Oduvek si bila borac: Miloš Biković podržao koleginicu Milenu Radulović

Večernje novosti 19.01.2021
U SUBOTU uveče u domaćim medijima kao bomba je odjeknula vest da su poznatog učitelja glume Miroslava Miku Aleksića glumica Milena Radulović i još pet maloletnica prijavile za silovanje u njegovoj školi. Aleksić je uhapšen, a juče mu je nakon… »
Oduvek si bila borac: Biković javno podržao Milenu Radulović

Oduvek si bila borac: Biković javno podržao Milenu Radulović

Nova 19.01.2021
Glumac Miloš Biković oglasio se povodom ispovesti Milene Radulović da ju je silovao Miroslav Mika Aleksić kada je imala 17 godina. Popularni glumac, koji je i sam pohađao glumačku školu Mike Aleksića, oglasio se na Instagramu i pružio podršku… »
Ceca u šoku zbog optužbi protiv Aleksića: Da sam znala, prijavila bih ga odmah!

Ceca u šoku zbog optužbi protiv Aleksića: Da sam znala, prijavila bih ga odmah!

Večernje novosti 18.01.2021
U SUBOTU uveče u domaćim medijima kao bomba je odjeknula vest da su poznatog učitelja glume Miroslava Miku Aleksića poznata glumica Milena Radulović i još pet maloletnica prijavile za silovanje u njegovoj školi. Aleksić je uhapšen, a danas je… »
Bojao sam se Mike više nego Arkana: Oglasio se Vojin Ražnatović - Aleksić mi je ubio volju za glumom!

Bojao sam se Mike više nego Arkana: Oglasio se Vojin Ražnatović - Aleksić mi je ubio volju za glumom!

Večernje novosti 18.01.2021
PROFESOR glume Miroslav Mika Aleksić, koji je osumnjičen za silovanje i seksualno zlostavljanje, saslušan je danas u Višem javnom tužilaštvu u Beogradu. Mnoge poznate ličnosti pružile su podršku glumici Mileni Radulović, koja je u svojoj… »

Vesti dana »