Povezane vesti

Melania Trump uputila oproštaju poruku pred odlazak iz Bijele kuće

Melania Trump uputila oproštaju poruku pred odlazak iz Bijele kuće

Slobodna Evropa 19.01.2021
Prva dama SAD-a Melania Trump objavila je oproštajnu poruku pripremajući se da napusti Bijelu kuću. Ona je, između ostalog, poručila da "nasilje nikada nije rješenje", nekoliko sedmica nakon upada pristalica predsjednika Donalda Trumpa u Kapitol. U… »
Melanija Tramp objavila oproštajnu video poruku

Melanija Tramp objavila oproštajnu video poruku

N1 Info 19.01.2021
Prva dama SAD Melanija Tramp objavila je oproštajnu poruku pripremajući se da napusti Belu kuću. Ona je, između ostalog, poručila da „nasilje nikada nije rešenje“, aludirajući na upade pristalica predsednika Donalda Trampa u Kapitol. U… »
Malenija Tramp uputila oproštaju poruku pred odlazak iz Bele kuće

Malenija Tramp uputila oproštaju poruku pred odlazak iz Bele kuće

Novi magazin 19.01.2021
Prva dama SAD Melanija Tramp objavila je oproštajnu poruku pripremajući se da napusti Belu kuću. Ona je između ostalog poručila da "nasilje nikada nije rešenje", par nedelja posle upada pristalica predsednika Donalda Trampa u Kapitol. U… »
Oproštajna poruka Melanije Tramp

Oproštajna poruka Melanije Tramp

Nova 19.01.2021
Prva dama SAD Melanija Tramp objavila je oproštajnu poruku pripremajući se da napusti Belu kuću. Ona je između ostalog poručila da “nasilje nikada nije rešenje”, a u šestominutnoj video poruci, prva dama je odala počast porodicama vojnika i… »
Oproštajno pismo melanije Tramp, obratila se naciji uoči napuštanja Bele kuće: Bila mi je najveća čast da budem prva dama…

Oproštajno pismo melanije Tramp, obratila se naciji uoči napuštanja Bele kuće: Bila mi je najveća čast da budem prva dama…

Kurir 19.01.2021
Prva dama SAD Melanija Tramp, koja će sutra, kada istekne predsednički mandat njenom suprugu Donaldu Trampu, napustiti Belu kuću, obratila se tim povodom naciji. Ona je u pismu objavljenom na sajtu Bele kuće u ponedeljak rekla da joj je najveća čast… »
Melanijin poslednji govor: Bila je čast služiti Amerikancima

Melanijin poslednji govor: Bila je čast služiti Amerikancima

Nova 19.01.2021
Odlazeća prva dama SAD-a Melanija Tramp, objavila je svoj oproštajni govor na Tviteru u kojem je navela da je bila izuzetna čast služiti Amerikancima koji su joj bili posebna inspiracija zbog njihove hrabrosti, ljubaznosti, hrabrosti i milosti… »
Predsednički lift, pod, kuglana: Oproštajno obraćanje Melanije Tramp, nabrojala popravljene stvari u Beloj kući

Predsednički lift, pod, kuglana: Oproštajno obraćanje Melanije Tramp, nabrojala popravljene stvari u Beloj kući

Blic 18.01.2021
Aktuelna prva dama SAD Melanija Tramp obratila se naciji dva dana uoči odlaska iz Bele kuće. "Moji dragi Amerikanci, najveća čast u mom životu je bila što sam služila kao prva dama SAD. Bila sam inspirisana predivnim Amerikancima širom zemlje… »

Vesti dana »