Povezane vesti
Uvoznik? Cene? Zašto se kriju informacije o kineskoj vakcini? (video)
Pravda 19.01.2021
Nabavka respiratora bila je "državna tajna", a dobavljanje vakcina protiv koronavirusa takođe je izgleda obavljeno pod velom tajne, iako tako ne bi trebalo da bude. Javnost je uskraćena za informacije o tome ko je uvoznik kineske vakcine u Srbiju i po… »
Vučić bi da poklanja vakcine, a nema ih dovoljno ni za svoje lekare
Pravda 19.01.2021
U trenucima "početnog udara" pandemije koronavirusa, kada je Srbija kuburila sa respiratorima, predsednik države Aleksandar Vučić, koji je jednom kazao da će "sam sesti u avion i ventilaciju za veštačko disanje", poželeo je da ih poklanja okolnim… »
Ministar zdravlja Severne Makedonije: U toku razgovori sa Srbijom o isporuci 8.000 vakcina
Blic 18.01.2021
Ministar zdravstva Severne Makedonije Venko Filipče izjavio je danas na makedonskoj televiziji da je započeo razgovore sa svojim srpskim kolegom Zlatiborom Lončarom o tehničkim detaljima i rokovima nakon što su se predsednik Srbije Aleksandar Vučić i… »
Vesti dana »

Upozorenje na nepogodno vreme u Srbiji sa pljuskovima, grmljavinom i jakim vetrom
RTV Novi Pazar pre 2 satajoš 53 povezane

Građani su prepoznali ko radi i ko je posvećen razvoju Kosjerića: Prva izjava Žarka Đokića nakon što je ponovo izabran za predsednika opštine - danima unazad ovaj čovek trpeo je pritisak i nasilje blokadera (FOTO)(VIDEO)
RINA pre 1 satjoš 36 povezanih

Tramp najavio posetu Vitkofa Rusiji i moguće sankcije zbog Ukrajine
Naslovi.ai pre 7 satijoš 25 povezanih

Ambasador Blagojević i poslanik Tufegdžić na parastosu žrtvama “Oluje”
Vesti online pre 34 minutajoš 22 povezane