Povezane vesti

Stamatović: SzS me oterao nerazumevanjem za probleme građana

Stamatović: SzS me oterao nerazumevanjem za probleme građana

Blic 19.01.2021
Lider Zdrave Srbije i predsednik opštine Čajetina Milan Stamatović izjavio je da nakon otvaranja gondole na Zlatiboru nije očekivao toliko udara od kolega iz nekadašnjeg Saveza za Srbiju, jer nije on napustio njih nego su, kako kaže, oni oterali nas… »
Zorana kod Vučića minirala gondolu: Milan Stamatović, predsednik Opštine Čajetina, o projektu na Zlatiboru

Zorana kod Vučića minirala gondolu: Milan Stamatović, predsednik Opštine Čajetina, o projektu na Zlatiboru

Večernje novosti 19.01.2021
POSLE dolaska predsednika Aleksandra Vučića na otvaranje gondole na Zlatiboru, na račun predsednika Opštine Čajetina Milana Stamatovića stigle su optužbe da je "izdao opoziciju" i promenio dres. On, u razgovoru, za "Novosti", kaže da takve ocene… »
Lider Zdrave Srbije Milan Stamatović za Kurir: Đilas me je oterao od sebe, on ne razume probleme građana!

Lider Zdrave Srbije Milan Stamatović za Kurir: Đilas me je oterao od sebe, on ne razume probleme građana!

Kurir 19.01.2021
Umesto da me podrže, moje kolege su tražile od mene da bojkotujemo izbore na kojima smo bili uvereni da ćemo pobediti. Pa baš toliki mazohista nisam, poručio lider Zdrave Srbije. Milan Stamatović, predsednik opštine Čajetina i lider Zdrave Srbije… »

Vesti dana »