Povezane vesti

Nenad Jezdić: Žene u našem društvu jesu diskriminisana bića

Nenad Jezdić: Žene u našem društvu jesu diskriminisana bića

Nova 19.01.2021
Glumac Nenad Jezdić bio je gost jutarnjeg programa "Probudi se". On je sa voditeljkom Nevenom Madžarević pričao o seriji "Vikend sa ćaletom" koja će početi s emitovanjem 25. januara na Novoj S. Pored toga, voditeljka je s glumcem komentarisala i… »
Na poslednjem susretu rekao mi je "jezdo, neka ti je bog u pomoći"! A sada mu ja poručujem, Miko, neka je tebi bog u pomoći!

Na poslednjem susretu rekao mi je "jezdo, neka ti je bog u pomoći"! A sada mu ja poručujem, Miko, neka je tebi bog u pomoći!

Kurir 19.01.2021
Ispovest glumice Milene Radulović potresla je javnost. Ona je smogla snagu i rekla javno da ju je Miroslav Mika Aleksić silovao kada je imala 17 godina. Nakon toga, glumica Iva Ilinčić je takođe prijavila policiji učitelja škole glume za seksualno… »
Oglasio se Miloš Biković: Pružio podršku Mileni i Ivi pa se obratio svima koji "broje podrške i lajkove"

Oglasio se Miloš Biković: Pružio podršku Mileni i Ivi pa se obratio svima koji "broje podrške i lajkove"

Mondo 19.01.2021
Zvezda filma i serije "Južni vetar" Miloš Biković podelio sliku glumice koju je silovao Mika Aleksić. Zvezda filma i serije "Južni vetar" Miloš Biković podelio sliku glumice koju je silovao Mika Aleksić Brojne javne ličnosti pružile su podršku… »
Njih 2 imaju moju ljubav i podršku, kao i sve koje su prošle slično: Biković svim srcem uz Ivu i Milenu! Neka i ostale…

Njih 2 imaju moju ljubav i podršku, kao i sve koje su prošle slično: Biković svim srcem uz Ivu i Milenu! Neka i ostale…

Kurir 19.01.2021
Milena Radulović i Iva Ilinčić javno su govorile o tome šta su prošle u glumačkoj školi Miroslava Mike Aleksića. Podsetimo, policija je saopštila da je nastavnik glume Miroslav Mika Aleksić uhapšen zbog sumnje da je s*ksualno napastvovao pet… »
Miloš Biković izneo stav o koleginici koja je priznala da ju je Aleksić silovao: Glumac javno dao podršku Mileni…

Miloš Biković izneo stav o koleginici koja je priznala da ju je Aleksić silovao: Glumac javno dao podršku Mileni…

Kurir 19.01.2021
Miloš Biković na društvenim mrežama oglasio se povodom ispovesti Milene Radulović da ju je silovao Miroslav Mika Aleksić kada je imala 17 godina. Popularni glumac, koji je i sam pohađao glumačku školu Mike Aleksića, oglasio se na Instagramu i… »

Vesti dana »