Povezane vesti
Odbrana okrivljenog za paljenje kuće novinara traži izuzeće predsednika dva suda
Danas 19.01.2021
Advokatica Vladimira Mihailovića, braniteljka drugooptuženog u sudskom procesu za paljenje kuće novinara Milana Jovanovića, tražila je danas izuzeće predsednika Drugog osnovnog suda u Beogradu i predsednika beogradskog Višeg suda. Pošto je saopštena… »
Odbrana optuženog za paljenje kuće novinara traži izuzeće predsednika dva suda
N1 Info 19.01.2021
Advokatica Vladimira Mihailovića, braniteljka drugooptuženog u sudskom procesu za paljenje kuće novinara Milana Jovanovića, tražila je izuzeće predsednika Drugog osnovnog suda u Beogradu i predsednika beogradskog Višeg suda. Pošto je saopštena odluka da… »
Šerif iz grocke se ne smiruje: Simonović ponovo opstruiše suđenje, sada traži izuzeće dvojice sudija, a iza svega se krije…
Blic 19.01.2021
Dragoljub Simonović, bivši predsednik GO Grocka, ponovo opstruiše suđenje pošto je danas na suđenju za paljenje kuće novinara Milana Jovanovića, tražio je izuzeće predsednika Drugog osnovnog suda i predsednika Višeg suda koji bi trebalo da odluči o tome… »
Simonović ponovo opstruiše: Odbrana traži novo izuzeće
Nova 19.01.2021
Dragoljub Simonović, bivši predsednik GO Grocka, kome se sudi za paljenje kuće novinara Milana Jovanovića, tražio je na današnjem pretresu izuzeće predsednika Drugog osnovnog suda, ali i predsednika Višeg suda, a koji bi trebalo da odluči o prvom… »
Odložen pretres: Simonović traži izuzeće predsednika Drugog osnovnog i Višeg suda u Beogradu
Večernje novosti 19.01.2021
NA današnjem suđenju Dragoljubu Simonoviću, bivšem predsedniku opštine Grocka i ostalim optuženima koji se terete za paljenje kuće Milana Jovanovića, novinara "Žig-infa", opet je došlo do odlaganja pretresa. Ovog puta, Simonović je tražio izuzeće… »
Vesti dana »

Snažan ciklon donosi vetrovito i nestabilno vreme sa pljuskovima, gradom i olujnim vetrom u Srbiji
Naslovi.ai pre 15 minutajoš 78 povezanih

"Veći događaj od svakog mog koncerta": Saša Matić emotivan na punoletstvu ćerke Tare (Foto, Video)
Mondo pre 40 minutajoš 26 povezanih

Vlada Srbije: Minimalna zarada 64.554 dinara od 1. januara 2026. godine
Radio sto plus pre 2 satajoš 41 povezana

Oglasila se Zvezda nakon sramnog napada na Nikolu Kalinića, uvrede nazvala „pokušajem diskreditacije“
Nova pre 1 satjoš 15 povezanih

Zbrka oko navodnih ugraviranih slogana transrodnog i antifašističkog sadržaja na pušci i mecima kojima je ubijen Čarli Kirk
Nova pre 20 minutajoš 18 povezanih