Povezane vesti

Rađa uporedio slovenca sa Srbinom: Dončić me podseća na Bodirogu, ali brža varijanta

Rađa uporedio slovenca sa Srbinom: Dončić me podseća na Bodirogu, ali brža varijanta

Večernje novosti 19.01.2021
LEGENDARNI jugoslovenski i hrvatski košarkaš, Dino Rađa, napravio je zanimljivu paralelu između Luke Dončića i Dejana Bodiroge. U intervjuu za “Basketball Network”, Rađu su pitali da li ga Luka Dončić podseća na nekog igrača iz njegove ere… »
Rađa: Dončić ima m… i podseća me na Bodirogu

Rađa: Dončić ima m… i podseća me na Bodirogu

Nova 19.01.2021
Legendarni jugoslovenski i hrvatski košarkaš, Dino Rađa, napravio je zanimljivu paralelu između Luke Dončića i Dejana Bodiroge. U intervjuu za “Basketball Network”, Rađu su pitali da li ga Luka Dončić podseća na nekog igrača iz njegove ere… »
Bodiroga imao ogromna mu*a, takav je i dončić: Dino Rađa o NBA nekad i sad - "Njemu ključevi grada, a ja perem dresove"

Bodiroga imao ogromna mu*a, takav je i dončić: Dino Rađa o NBA nekad i sad - "Njemu ključevi grada, a ja perem dresove"

Mondo 19.01.2021
Legendarni hrvatski košarkaš Dino Rađa pričao je o svojoj karijeri, ali i sadašnjim NBA zvezdama. Legendarni hrvatski košarkaš Dino Rađa pričao je o svojoj karijeri, ali i sadašnjim NBA zvezdama. Dino Rađa je bio jedan od prvih evropskih NBA… »

Vesti dana »