Povezane vesti

Ifet Djakovac novi fudbaler TSC

Ifet Djakovac novi fudbaler TSC

IndeksOnline 19.01.2021
BEOGRAD – Dosadašnji fudbaler Zlatibora Ifet Djakovac potpisao je ugovor sa TSC, saopštio je danas klub iz Bačke Topole. Kako se navodi, Djakovac je prošao lekarske preglede i u četvrtak će se priključiti ekipi ;na pripremama u Turskoj… »
TSC se opet pojačao u Zlatiboru: Krstajić ojačava vezni red, stigao Đakovac

TSC se opet pojačao u Zlatiboru: Krstajić ojačava vezni red, stigao Đakovac

Mondo 19.01.2021
Pregledi završeni, ugovor potpisan, uskoro se priključuje saigračima. Pregledi završeni, ugovor potpisan, uskoro se priključuje saigračima TSC iz Bačke Topole je aktivan u ovom prelaznom roku, pošto je doveo već drugo pojačanje. Zanimljivo, opet… »
Đakovac iz Zlatibora u TSC, Čuka dovela napadača u19 reprezentacije Srbije

Đakovac iz Zlatibora u TSC, Čuka dovela napadača u19 reprezentacije Srbije

Mozzart sport 19.01.2021
Mihajlo Baić na Brdu. Pojačanja za dva ozbiljna pretendenta za izlazak na evropsku scenu. TSC je iz Zlatibora doveo vezistu Ifeta Đakovca, dok je opremu Čukaričkog zadužio Mihajlo Baić. “Prezadovoljan sam što sam došao u TSC. Hvala klupskoj… »
Ifet Đakovac novi igrač TSC

Ifet Đakovac novi igrač TSC

Sportski žurnal 19.01.2021
Đakovac je prošao lekarske preglede i u četvrtak će se priključiti ekipi na pripremama u Turskoj. Dosadašnji fudbaler Zlatibora Ifet Đakovac potpisao je ugovor sa TSC, saopštio je danas klub iz Bačke Topole. Kako se navodi, Đakovac je prošao… »
U TSC stiglo još jedno pojačanje: Ifet Đakovac novi je fudbaler kluba iz Bačke Topole!

U TSC stiglo još jedno pojačanje: Ifet Đakovac novi je fudbaler kluba iz Bačke Topole!

Hot sport 19.01.2021
Vezni igrač Ifet Đakovac (1997) potpisao je danas ugovor sa FK TSC, pošto je prošao zdravstveni pregled, a novo pojačanje kluba iz Bačke Topole u četvrtak će se pridružiti ekipi na pripremama u Turskoj. – Prezadovoljan sam što sam došao u… »

Vesti dana »