Povezane vesti

"Miko nek' ti je bog u pomoći": Nenad Jezdić o Aleksiću - " Ovo su deca, ništa se ne sme gurati pod tepih"

"Miko nek' ti je bog u pomoći": Nenad Jezdić o Aleksiću - " Ovo su deca, ništa se ne sme gurati pod tepih"

Večernje novosti 20.01.2021
ISPOVEST glumice Milene Radulović o tome da ju je još kao sedamnaestogodišnjakinju silovao učitelj škole glume Miroslav Mika Aleksić, potresla je javnost. Juče je i glumica Beogradskog dramskog pozorišta Iva Ilinčić rekla da je i ona policiji… »
Mikina škola je sekta: Biljana Srbljanović progovorila o slučaju zlostavljanja devojaka - "Uvek sam bila protiv njega!"

Mikina škola je sekta: Biljana Srbljanović progovorila o slučaju zlostavljanja devojaka - "Uvek sam bila protiv njega!"

Večernje novosti 20.01.2021
ISPOVEST mlade i perspektivne glumice Milene Radulović o tome da ju je još kao sedamnaestogodišnjakinju silovao učitelj škole glume Miroslav Mika Aleksić, potresla je javnost, a ona nije bila jedina koja je istupila ovim povodom. Juče je i glumica… »
Žrtve digle glas

Žrtve digle glas

Vesti online 20.01.2021
Kao kada pukne čir, tako je slučaj silovanja i seksualnog uznemiranja više desetina glumica, polaznica prestižne privatne škole glume Miroslava A, pokrenuo na društvenim mrežama pravu lavinu i ohrabrio i mnoge druge žrtve da javno progovore o… »
Mikina supruga snimljena ispred škole: Vidno potresena se kratko obratila

Mikina supruga snimljena ispred škole: Vidno potresena se kratko obratila

Mondo 20.01.2021
Ona se povukla iz javnosti od kad je izbio skandal. Ona se povukla iz javnosti od kad je izbio skandal. Nakon što je Mika Aleksić osumnjičen za silovanje, njegova supruga Biljana nije mnogo govorila za medije. Ona je, prema nezvaničnim informacijama… »
Prva objava nakon priznanja da ju je Mika Aleksić zlostavljao: Iva Ilinčić se oglasila na društvenim mrežama

Prva objava nakon priznanja da ju je Mika Aleksić zlostavljao: Iva Ilinčić se oglasila na društvenim mrežama

Mondo 20.01.2021
Zahvalila se na podršci. Zahvalila se na podršci. Mlada glumica Iva Ilinčić je nakon Milene Radulović istupila u javnost sa optužbama da ju je profesor glume Miroslav Mika Aleksić seksualno zlostavljao. Njih dve su zajedno sa još nekoliko devojaka… »
Podrška Anice Dobre Mikinim žrtvama: Hvala što postojite

Podrška Anice Dobre Mikinim žrtvama: Hvala što postojite

Nova 20.01.2021
Povodom ispovesti glumice Milene Radulović, u kojoj je iznela da ju je silovao njen učitelj glume Miroslav Mika Aleksić kada je imala 17 godina, glumica Anica Dobra odlučila je da pruži podršku mladoj koleginici i drugim devojkama koje su takođe… »
Govorio im je da imaju krive noge i zube, da su glupe i debele: Marijana Mićić šokirana optužbama na račun Mike Aleksića

Govorio im je da imaju krive noge i zube, da su glupe i debele: Marijana Mićić šokirana optužbama na račun Mike Aleksića

Mondo 20.01.2021
"Šokiralo me, razočaralo, uplašilo i pomerilo u svakom smislu. Evo, već četvrti dan mislim o tome", rekla je glumica. "Šokiralo me, razočaralo, uplašilo i pomerilo u svakom smislu. Evo, već četvrti dan mislim o tome", rekla je glumica. Glumica… »
Naježila sam se! Govorio je učenicima da imaju krive noge i zube: Marijana ne može da dođe sebi zbog užasnih radnji Mike…

Naježila sam se! Govorio je učenicima da imaju krive noge i zube: Marijana ne može da dođe sebi zbog užasnih radnji Mike…

Kurir 20.01.2021
Marijana Mićić progovorila je u profesoru glume Miroslavu Miki Aleksiću, koji je uhapšen nakon što ga je glumica Milena Radulović sa još četiri devojke prijavila za silovanje i s*ksualno uznemiravanje. Naime, mlade glumice optužile su Miku za… »
Mika im je poput drugog oca, sve bi uradili za njega, a ovi glumci su napravili čak proslavu Aleksiću! (video)

Mika im je poput drugog oca, sve bi uradili za njega, a ovi glumci su napravili čak proslavu Aleksiću! (video)

Alo 20.01.2021
Pakao kroz koji je prošla srpska glumica Milena Radulović, koju je kada je imala 17 godina više puta silovao srpski reditelj i učitelj glume Miroslav Mika Aleksić (68), kao i glumica Iva Ilinčić koja je poslednja u nizu govorila o svom… »
Probudila sam se u najstrašnijem košmaru, odbijala sam da poverujem: Nada o Mikinoj školi glume, koju je pohađala

Probudila sam se u najstrašnijem košmaru, odbijala sam da poverujem: Nada o Mikinoj školi glume, koju je pohađala

Mondo 20.01.2021
Glumica progovorila na temi o kojoj Srbija bruji. Glumica progovorila na temi o kojoj Srbija bruji. Nakon potresne ispovesti glumice Milene Radulović, koja je posle mnogo godina zajedno sa još 5 glumica prijavila učitelja glume Miroslava Miku Aleksića… »
I Anica Dobra se oglasila i poslala poruku Mileni i Ivi: "Devojke sa korakom od milion milja"

I Anica Dobra se oglasila i poslala poruku Mileni i Ivi: "Devojke sa korakom od milion milja"

Blic 20.01.2021
Ispovest Milene Radulović o tome da ju je još kao sedamnaestogodišnjakinju silovao učitelj škole glume Miroslav Mika Aleksić, potresla je javnost. U ispovesti za "Blic" i glumica Iva Ilinčić rekla da je i ona policiji prijavila Aleksića, dok se… »
"I meni je: Teško..." Oglasila se supruga Miroslava Aleksića: Ja ne smem da pričam ništa… Moram da ćutim

"I meni je: Teško..." Oglasila se supruga Miroslava Aleksića: Ja ne smem da pričam ništa… Moram da ćutim

Blic 19.01.2021
Biljana Mašić, glumica i profesorka na Fakultetu dramskih umetnosti, prestala je da se javlja na pozive, na posao nije dolazila od onog momenta kada je odjeknula vest kako je njen suprug, učitelj u školi glume, Miroslav Mika Aleksić, optužen za… »
"Mislio sam da Poznajem: Miku... Deca ništa nisu shvatala" Skaj Vikler bio je Aleksićev učenik, otkriva šta se dešavalo…

"Mislio sam da Poznajem: Miku... Deca ništa nisu shvatala" Skaj Vikler bio je Aleksićev učenik, otkriva šta se dešavalo…

Blic 19.01.2021
Ispovest glumice Milene Radulović o tome da ju je još kao sedamnaestogodišnjakinju silovao učitelj škole glume Miroslav Mika Aleksić, potresla je javnost. Juče je u ispovesti za "Blic" i glumica Beogradskog dramskog pozorišta Iva Ilinčić rekla… »
Iva i Milena jednom slikom pokazale da su zajedno i u dobru i u zlu

Iva i Milena jednom slikom pokazale da su zajedno i u dobru i u zlu

Blic 19.01.2021
Ispovest Milene Radulović o tome da ju je još kao sedamnaestogodišnjakinju silovao učitelj škole glume Miroslav Mika Aleksić, potresla je javnost. Juče je u ispovesti za "Blic" i glumica Iva Ilinčić rekla da je i ona policiji prijavila Aleksića… »

Vesti dana »