Povezane vesti

Tošić odbio Turske klubove, čeka poziv zvezde: ‘Ne mogu da potpišem ono što nisam dobio’

Tošić odbio Turske klubove, čeka poziv zvezde: ‘Ne mogu da potpišem ono što nisam dobio’

Hot sport 20.01.2021
Bivši reprezentativac Srbije, Duško Tošić, proslavio je u utorak 36. rođendan, a tom prilikom čestitao mu je i bivši klub Crvena zvezda što je bilo dovoljno da se ‘rasplamsa’ mašta navijača crveno-belih. Nije tajna da postoji obostrana… »
Zvezda otputovala U Tursku: Crveno-beli se zaputili u Antaliju na drugi deo priprema, Stanković poveo 29 fudbalera! (foto)

Zvezda otputovala U Tursku: Crveno-beli se zaputili u Antaliju na drugi deo priprema, Stanković poveo 29 fudbalera! (foto)

Hot sport 20.01.2021
Fudbaleri Crvene zvezde zaputili su se na drugi deo priprema koji će odraditi u Antaliji u kojoj će boraviti do 1. februara. Izabranici Dejana Stankovića odigraće četiri prijateljske utakmice u Turskoj i na taj način pokušati da sve ono što je… »
Dobro raspoloženje na treningu Partizana! Crno-beli nastavili sa pripremama, Banjak i Bajbek sa osmehom na licu! (foto)…

Dobro raspoloženje na treningu Partizana! Crno-beli nastavili sa pripremama, Banjak i Bajbek sa osmehom na licu! (foto)…

Hot sport 20.01.2021
Fudbaleri Partizana odradili su prepodnevni trening u Turskoj. Crno-beli su u dobrom raspoloženju nastavili vredno da rade u Antaliji. Pogledaj galeriju 7 slika U redovima ‘parnog valjka’, najraspoloženiji su bili Žan Kristof Bajbek i Maki Banjak… »
Ljubiša Dunđerski za HotSport: ‘u klubu se prvenstveno gleda interes igrača! Bata Mirković, dva mesta prazno, a onda…

Ljubiša Dunđerski za HotSport: ‘u klubu se prvenstveno gleda interes igrača! Bata Mirković, dva mesta prazno, a onda…

Hot sport 20.01.2021
‘Imamo sjajan odnos prema mladim igračima! Tufegdžić i Ivančević su pozvani u reprezentaciju, to je velika čast’. Kao igrač se afirmisao u redovima ‘Stare dame’ iz Novog Sada. Nakon jedne sezone u Borcu iz Čačka, kvalitete ovog veziste… »
Tošić: Od Zvezde nisam dobio nikakvu konkretnu ponudu

Tošić: Od Zvezde nisam dobio nikakvu konkretnu ponudu

Dnevnik 20.01.2021
BEOGRAD: Srpski fudbaler Duško Tošić izjavio je da od Crvene zvezde nije dobio nikakvu konkretnu ponudu. "Nedavno sam bio na sastanku sa direktorom Terzićem i sportskim direktorom Mrkelom. Razgovarali smo, postoji obostrano interesovanje, ali na tome… »
Tošić: Odbio sam dve ponude iz Turske, a Zvezda ne zove

Tošić: Odbio sam dve ponude iz Turske, a Zvezda ne zove

Nova 20.01.2021
Srpski fudbaler Duško Tošić izjavio je da od Crvene zvezde nije dobio nikakvu konkretnu ponudu. “Nedavno sam bio na sastanku sa direktorom Terzićem i sportskim direktorom Mrkelom. Razgovarali smo, postoji obostrano interesovanje, ali na tome je sve… »
“Kako da se vratim u Zvezdu kada nisam ni dobio ponudu?”

“Kako da se vratim u Zvezdu kada nisam ni dobio ponudu?”

Vesti online 20.01.2021
Duško Tošić i Crvena zvezda već mesecima pregovara oko povratka iskusnog defanzivca na “Marakanu”. Tošić, koji je nedavno proslavio 36. rođendan, je slobodan na tržištu od odlaska iz Kine i postoji šansa da drugi put obuče dres Zvezde… »
Tošić odbio dva turska kluba čekajući Zvezdinu ponudu

Tošić odbio dva turska kluba čekajući Zvezdinu ponudu

Mozzart sport 20.01.2021
Ben najbliži Dubaiju, ide i Vukanović. Stefan Hajdin, Veljko Simić i Ričmond Boaći su otišli, stigao je Aksel Bakajoko, ali navijači Crvene zvezde još čekaju na bombastična januarska pojačanja. Među njima i na Duška Tošića, a čeka i on… »
Tošić: Odbio sam dva kluba iz Turske, a od Zvezde - ništa

Tošić: Odbio sam dva kluba iz Turske, a od Zvezde - ništa

Sportski žurnal 20.01.2021
Nekadašnji reprezentativac proslavio rođendan trenirajući u Beogradu. Duško Tošić proslavio je juče 36. rođendan. Prvi put za 20 godina svećice je ugasio kao igrač bez angažmana. Nekadašnjem reprezentativcu Srbije je u decembru istekao ugovor… »
Tošić čeka ponudu zvezde: Ne mogu da potpišem ono što nisam dobio, odbio sam Turke

Tošić čeka ponudu zvezde: Ne mogu da potpišem ono što nisam dobio, odbio sam Turke

Večernje novosti 20.01.2021
NADAJU se navijači Crvene zvezde da će Duško Tošić zadužiti crveno-beli dres u zimskom prelaznom roku. Nema sumnje da bi dolazak iskusnog defanzivca na "Marakanu" predstavljao veliko pojačanje za šampiona Srbije, a da li će se to desiti znaće se… »
Ne mogu da potpišem ono što nisam dobio: Duško Tošić čeka ponudu Zvezde, odbio je Turke!

Ne mogu da potpišem ono što nisam dobio: Duško Tošić čeka ponudu Zvezde, odbio je Turke!

Mondo 20.01.2021
"Od Crvene zvezde nisam dobio nikakvu konkretnu ponudu", objasnio je Tošić. "Od Crvene zvezde nisam dobio nikakvu konkretnu ponudu", objasnio je Tošić. Bivši srpski reprezentativac Duško Tošić proslavio je u utorak 36. rođendan, a tom prilikom… »
Ovo su "delije" čekale! Pred odlazak crveno-belih u Tursku, s "Marakane" stigla odlična vest za sve zvezdaše

Ovo su "delije" čekale! Pred odlazak crveno-belih u Tursku, s "Marakane" stigla odlična vest za sve zvezdaše

Sportal blic 19.01.2021
Odlična vest za sve navijače crveno-belih, ali i trenera Dejana Stankovića i ostatak ekipe srpskog šampiona. Kreativni ofanzivni vezista se u potpunosti oporavio od zdravstvenih problema i stavlja se na raspolaganje prvom timu, javila je večeras… »

Vesti dana »