Povezane vesti

Vesić primio vakcinu: Poziv svim građanima da se prijave! Izjasnio sam se za bilo koju, a primio sam kinesku

Vesić primio vakcinu: Poziv svim građanima da se prijave! Izjasnio sam se za bilo koju, a primio sam kinesku

Kurir 20.01.2021
BEOGRAD - Samo jutros, tokom prva dva sata vakcinacije na najvećem punktu u glavnom gradu, na Beogradskom sajmu, vakcinu je primilo gotovo 400 ljudi, izjavio je zamenik gradonačelnika Goran Vesić, koji je i sam danas primio vakcinu. "Juče smo u… »
Vesić: U rezervi još 17 punktova na teritoriji Beograda, otvaramo jedan i u Kaluđerici (foto)

Vesić: U rezervi još 17 punktova na teritoriji Beograda, otvaramo jedan i u Kaluđerici (foto)

Kurir 20.01.2021
BEOGRAD - Na teritoriji opštine Grocka juče je vakcinu protiv korona virusa primilo 122 građana od 144 prijavljenih, izjavio je danas zamenik gradonačelnika Beograda Goran Vesić prilikom obilaska punkta za vakcinaciju u zdravstvenoj stanici u naselju… »
Vesić objavio brojke: U Beogradu se juče vakcinisao 3.791 građanin

Vesić objavio brojke: U Beogradu se juče vakcinisao 3.791 građanin

Kurir 20.01.2021
BEOGRAD - U Beogradu je juče vakcinu protiv korona virusa primio 3.791 građanin, izjavio je danas zamenik gradonačelnika Goran Vesić. Od toga se, kaže, 2.550 osoba vakcinisalo u punktovima u domovima zdravlja, a na Beogradskom sajmu 1.241… »

Vesti dana »