Povezane vesti

Zatreslo se tlo u Austriji: Zemljotres jačine 4.5 Rihtera

Zatreslo se tlo u Austriji: Zemljotres jačine 4.5 Rihtera

Nova 20.01.2021
Zemljotres magnitude 4.5 Rihtera zabeležen je jutros u središnjoj Austriji. Potres se osetio oko 8 i 30 sati kod mesta Hal u pokrajini Štajerska, 77 kilometara jugo-jugoistočno od Linca. Prema podacima EMSC-a potres je bio na dubini od dva kilometra… »
Snažan zemljotres pogodio austriju: Sve se treslo na 4,5 stepeni po Rihteru, potres registrovan u Štajerskoj

Snažan zemljotres pogodio austriju: Sve se treslo na 4,5 stepeni po Rihteru, potres registrovan u Štajerskoj

Kurir 20.01.2021
Zemljotres magnitude 4,5 stepeni po Rihteru zabeležen je jutros u središnjoj Austriji. Potres se dogodio oko 08.30 sati, šest kilometra zapadno od Admonta, u pokrajini Štajerskoj, 77 kilometara jugo-jugoistočno od Linca. Prema podacima Evropskog… »
Zemljotres kod Admonta u Austriji jačine 4,5 stepeni

Zemljotres kod Admonta u Austriji jačine 4,5 stepeni

RTV 20.01.2021
LINC - Zemljotres magnitude 4,5 stepeni po Rihteru zabeležen je jutros u središnjoj Austriji. Potres se dogodio oko 8.30 sati, šest kilometra zapadno od Admonta, u pokrajini Štajerskoj, 77 kilometara jugo-jugoistočno od Linca. Epicentar zemoljotresa… »
Jak zemljotres pogodio Austriju! Snažan potres jutros u 8.30

Jak zemljotres pogodio Austriju! Snažan potres jutros u 8.30

Mondo 20.01.2021
Još nema informacija o šteti. Još nema informacija o šteti. Zemljotres jačine 4,5 stepeni po Rihteru jutros je u 8.30 časova pogodio Austriju. Map of felt reports received so far following the #earthquakeM4.5 in Austria 41 min ago… »
Jak zemljotres pogodio Austriju

Jak zemljotres pogodio Austriju

Telegraf 20.01.2021
Potres se osetio oko 8:30 časova. Zemljotres jačine 4,5 stepeni po Rihteru jutros je u 8.30 časova pogodio Austriju. Potres je registrovan na području Štajerske, na dubini od osam kilometara. Za sada nema informacija o šteti. - Čitava kuća se… »
Očaj Hrvata u Austriji: "Pobegao sam jer mi se kuća srušila u Hrvatskoj, a sada i ovde trese"

Očaj Hrvata u Austriji: "Pobegao sam jer mi se kuća srušila u Hrvatskoj, a sada i ovde trese"

Telegraf 20.01.2021
Državljani Hrvatske koji borave u Austriji veoma su uznemireni nakon što je jak zemljotres pogodio tu zemlju. Austriju je jutros oko 8.30 časova pogodio jak zemljotres jačine 4,5 stepeni po Rihteru. Epicentar je bio u blizini Admonta, na dubini od… »

Vesti dana »