Povezane vesti
Vakcinacija u Crnoj Gori – početak Fajzerom, ubrzo i kineska i ruska vakcina
N1 Info 20.01.2021
Ministarka zdravlja Jelena Borovinić-Bojović izjavila je da je namera zdravstvenih vlasti da vakcinacija stanovništva protiv koronavirusa u Crnoj Gori počne Fajzerovom vakcinom, a da se nastavi kineskom i ruskom vakcinom. Ona je za TVCG rekla da je plan… »
Prvi Crnogorac koji je primio Sputnjik V otkriva koje su bile nuspojave, ali i koliko traje imunitet
Telegraf 20.01.2021
Prof. dr Sergej Boljević bio je među prvima u Rusiji koji je primio vakcinu protiv korona virusa. Dr Sergej Boljević sa Sečenovskog univerziteta u Moskvi, koji je prvi Crnogorac koji je primio obe doze ruske vakcine protiv korona virusa, kaže da zvanična… »
Crna Gora planira vakcinaciju prvo Fajzerovom vakcinom
RTV 20.01.2021
PODGORICA - U Crnoj Gori vakcinacija protiv korona virusa još nije počela, jer nije dobijena nijedna vakcina, a ministarka zdravlja Jelena Borovinić-Bojović kaže da je namera zdravstvenih vlasti da imunizaciju počnu sa Fajzerovom vakcinom, a da nastave… »
Vesti dana »
Ambasadori Francuske i Velike Britanije u UN: Neprihvatljivo da počinioci napada u Banjskoj budu na slobodi, uključujući Milana Radoičića
Insajder pre 3 satajoš 40 povezanih
Stanković: Ovo je Saletovo veče; Katai: Nisam mogao da zamislim ništa slično
RTS pre 1 satjoš 65 povezanih
Tramp razmišlja o šokantnom potezu: Predsednik SAD razmatra povlačenje dela američkih trupa iz Evrope!
Kurir pre 3 satajoš 52 povezane
Udruženje Međunarodni transport: Nema protesta vozača, radi se na obezbeđenju viza "D"
N1 Info pre 6 satijoš 34 povezane
Rukometašice Srbije savladale Litvaniju i stigle na korak od Evropskog prvenstva
Dnevnik pre 1 danjoš 51 povezana



