Povezane vesti

Ružić se vakcinisao protiv korona virusa zajedno sa prosvetarima

Ružić se vakcinisao protiv korona virusa zajedno sa prosvetarima

Telegraf 20.01.2021
Ministar prosvete i prvi potpredsednik Vlade Srbije vakcinisao se na Beogradskom sajmu. Prvi potpredsednik Vlade Srbije i ministar prosvete, nauke i tehnološkog razvoja Branko Ružić primio je jutros vakcinu protiv korona virusa. Ružić se vakcinisao u… »
Počela imunizacija prosvetnih radnika, Ružić vakcinisan među prvima

Počela imunizacija prosvetnih radnika, Ružić vakcinisan među prvima

Glas Zaječara 20.01.2021
Prvi potpredsednik Vlade i ministar prosvete, nauke i tehnološkog razvoja Branko Ružić i prva grupa prosvetnih radnika primili su danas kinesku vakcinu „Sinofarm“. Ružić je na Beogradskom sajmu, najvećem punktu za vakcinaciju u glavnom gradu… »
Ružić i grupa prosvetnih radnika primili vakcinu

Ružić i grupa prosvetnih radnika primili vakcinu

Nova 20.01.2021
Ministar prosvete Branko Ružić i grupa prosvetnih radnika primiili su jutros kinesku vakcinu "Sinofarm" protiv koronavirusa. “Jedan od najsenzitivnijih delova našeg društva je vaspitno-obrazovni sistem. Drago mi je da mogu da pozovem još jednom… »
Ružić pozvao još jednom prosvetne radnike na vakcinaciju protiv korona virusa

Ružić pozvao još jednom prosvetne radnike na vakcinaciju protiv korona virusa

Beta video 20.01.2021
BEOGRAD - ``Jedan od najsenzitivnijih delova našeg društva je vaspitno-obrazovni sistem. Drago mi je da mogu da pozovem još jednom prosvetne radnike, nastavno i vannastavno osoblje da iskraze interesovanje za vakcinaciju protiv korona virusa i svakako… »
Ružić i prvi prosvetni radnici vakcinisani na sajmu Ministar: Osećam se odlično! Primio sam kinesku, ali primio bih svaku…

Ružić i prvi prosvetni radnici vakcinisani na sajmu Ministar: Osećam se odlično! Primio sam kinesku, ali primio bih svaku…

Kurir 20.01.2021
Kinesku vakcinu " Sinofarm" primili su danas ministar prosvete, nauke i tehnološkog razvoja Branko Ružić i prva grupa prosvetnih radnika. Oni su vakcinu primili na Beogradskom sajmu, na najvećem punktu za vakcinaciju u glavnom gradu. Ružić je… »
Ministar prosvete primio kinesku vakcinu - "niko normalan ne može da sumnja u vakcinaciju"

Ministar prosvete primio kinesku vakcinu - "niko normalan ne može da sumnja u vakcinaciju"

Radio 021 20.01.2021
Ministar prosvete, nauke i tehnološkog razvoja Branko Ružić primio je danas kinesku vakcinu protiv korona virusa na Beogradskom sajmu. Ružić je, posle vakcinacije, rekao novinarima da se oseća odlično, odgovorno i pozvao sve prosvetne radnike da… »
Ministar Ružić primio kinesku vakcinu i pozvao prosvetare da se prijave

Ministar Ružić primio kinesku vakcinu i pozvao prosvetare da se prijave

N1 Info 20.01.2021
Ministar prosvete, nauke i tehnološkog razvoja Branko Ružić primio je kinesku vakcinu protiv koronavirusa na Beogradskom sajmu. Ružić je, posle vakcinacije, rekao da se oseća odlično, odgovorno i pozvao sve prosvetne radnike da izraze… »

Vesti dana »