Povezane vesti
Raspisan 12. konkurs za najlepšu dečiju pesmu Doma kulture Ivanjica
Glas Zapadne Srbije 20.01.2021
Ivanjica - Dom kulture Ivanjica u okviru svog književno-izdavačkog programa raspisuje dvanaesti po redu konkurs za najlepšu dečiju pesmu za učenike ivanjičkih osnovnih škola. Konkurs traje do kraja februara, a na njemu učestvuju učenici od prvog… »
Vesti dana »
![Deo studenata iz Beograda, Niša i Novog Sada na putu ka Kragujevcu, u gradovima u Srbiji odata pošta stradalima na…](https://nstatic.net/735/38965735qphtkx.jpg)
Deo studenata iz Beograda, Niša i Novog Sada na putu ka Kragujevcu, u gradovima u Srbiji odata pošta stradalima na železničkoj stanici (foto)
Blic pre 39 minutajoš 58 povezanih
![Šolak prodao SBB, total TV, net TV i sportklub! Junajted grupa se obratila saopštenjem](https://nstatic.net/745/38963745spbuiw.jpg)
Šolak prodao SBB, total TV, net TV i sportklub! Junajted grupa se obratila saopštenjem
Kurir pre 4 minutajoš 60 povezanih
![Advokat Horovic: Dolovac se nakon više od tri meseca setila ko je nadležan za slučaj nadstrešnica](https://nstatic.net/111/38969111raqlnh.jpg)
Advokat Horovic: Dolovac se nakon više od tri meseca setila ko je nadležan za slučaj nadstrešnica
Danas pre 2 satajoš 35 povezanih