Povezane vesti

Đoković: Hteo sam da pomognem, igrači nisu nezahvalni i sebični

Đoković: Hteo sam da pomognem, igrači nisu nezahvalni i sebični

Politika 20.01.2021
Prvi teniser sveta Novak Đoković rekao je danas da je svojim sugestijama u vezi sa popravljanjem uslova za igrače koji su u potpunom karantinu želeo da pomogne kolegama, da je imao dobru nameru i istakao da igrači nisu nezahvalni i sebični jer… »
Đoković: Moje dobre namere pogrešno protumačene

Đoković: Moje dobre namere pogrešno protumačene

Mozzart sport 20.01.2021
Srpski as poručio da mu je istinski stalo do kolega igrača i takođe razume kako svet funkcioniše. U svetlu skorašnjih napisa u medijima u vezi sa pismom koje je poslao Kregu Tajliju, direktoru Australijan opena, najbolji teniser sveta Novak Đoković… »
Đoković se oglasio otvorenim pismom: ‘Moje dobre namere pogrešno su predstavljene kao sebične’

Đoković se oglasio otvorenim pismom: ‘Moje dobre namere pogrešno su predstavljene kao sebične’

Hot sport 20.01.2021
Najbolji teniser sveta, Novak Đoković, oglasio se još jednom u javnosti, ovog puta kako bi do detalja objasnio svoj postupak slanja predloga za ublažavanja mera u karantinu. Srpski teniser je to učinio u formi otvorenog pisma u kom je poručio da… »
Đoković odgovorio na podrugljiv komentar Vavrinke

Đoković odgovorio na podrugljiv komentar Vavrinke

Nova 20.01.2021
Novak Đoković imao je šta da kaže svetskoj javnosti otvorenim pismom, kojim je obrazložio kako je želeo da pomogne teniserima. Australijan open trebalo bi da počne 8. februara, a već sada je turnir u žiži kao da se održava. Razlog su… »
Novak Đoković se obratio Australiji otvorenim pismom: Moramo da razjasnimo neke stvari, istinski mi je stalo do kolega…

Novak Đoković se obratio Australiji otvorenim pismom: Moramo da razjasnimo neke stvari, istinski mi je stalo do kolega…

Vesti online 20.01.2021
Najbolji teniser sveta Novak Đoković, obratio se javnosti putem otvorenog pisma povodom brojnih kritika u australijskim medijima i javnosti, kao i na društvenim mrežama. Novak je reagovao na pisanja australijskih medija, reakciju australijskih vlasti… »
Đoković: Teško sam stekao ovu poziciju, želim samo da pomognem

Đoković: Teško sam stekao ovu poziciju, želim samo da pomognem

Sportski žurnal 20.01.2021
Željno iščekujem da igram pred publikom i da se priključim teniskom "ludilu" i energiji grada koji su me vodili ovde ka mnogim pobedama. Moje dobre namere prema kolegama u Melburnu pogrešno su predstavljene kao sebične, teške i nezahvalne. Samo… »
Novakovo pismo: Ja sebičan? Daleko od istine!

Novakovo pismo: Ja sebičan? Daleko od istine!

Nova 20.01.2021
Novak Đoković obratio se javnosti posle žestokih reakcija na njegovu listu predloga da se pomogne teniserima na Australijan openu. Najbolji teniser sveta je želeo da podrži 72 tenisera koji su u izolaciji zbog leta avionom koji je imao barem jednog… »
Novakovo pismo odjeknulo: "Istinski mi je stalo do mojih kolega. Stvorila se slika da sam slab, sebičan, nezahvalan..."

Novakovo pismo odjeknulo: "Istinski mi je stalo do mojih kolega. Stvorila se slika da sam slab, sebičan, nezahvalan..."

Sportal blic 20.01.2021
Novak Đoković se pred početak Australijan opena oglasio otvorenim pismom koje vam prenosimo u celosti: - U svetlu skorašnjih natpisa u medijima i na društvenim mrežama u vezi sa mojim pismom Kregu Tajliju (direktoru Australijan opena), želeo bih da… »
Novak: Nismo sebični i nezahvalni, nekad se pitam…

Novak: Nismo sebični i nezahvalni, nekad se pitam…

N1 Info 20.01.2021
Najbolji teniser sveta Novak Đoković otvorenim pismom javnosti obratio se povodom svega što se poslednjih dana dešavalo pred Australijan open. Novak je konstatovao da je svojim predlozima, u koje su se uključili i drugi igrači, samo želeo da… »
Novak otvorio dušu: Australija priča o Đokovićevom pismu, ono trese teniski svet

Novak otvorio dušu: Australija priča o Đokovićevom pismu, ono trese teniski svet

Večernje novosti 20.01.2021
NOVAK Đoković našao se na udaru javnosto iako je želeo samo da pomogne teniserima koji se nalaze u strogom karantinu. Najbolji igrač današnjice borio se za što bolje uslove za tenisere koji treba da nastupe na Australijan openu. Umesto na podršku… »
“Tajms” brani Novaka: Kirjose, ti da kažeš da je marioneta?

“Tajms” brani Novaka: Kirjose, ti da kažeš da je marioneta?

Nova 20.01.2021
Metju Sajed, britanski novinar, pisac i stonoteniser, stao je u odbranu Novaka Đokovića od hajke australijske javnosti. Sajed se takmičio za Veliku Britaniju na Olimpijskim igrama u Barseloni 1992. i u Sidneju 2000, novinar je lista Tajms od 1999… »
Raste broj zaraženih učesnika Ozi opena, ali i bes „zatvorenih“ tenisera i teniserki

Raste broj zaraženih učesnika Ozi opena, ali i bes „zatvorenih“ tenisera i teniserki

Danas 20.01.2021
Tajli: Povlašćeni, a kukaju Što se više bliži prvi grend slem u sezoni to se umnožavaju problemi u vezi sa korona virusom, a srazmerno tome raste i nezadovoljstvo, time, najpogođenijih učesnika Otvorenog prvenstva Australije u tenisu (8 – 21… »

Vesti dana »