Povezane vesti

Nakon što je progovorila o paklu kroz koji je prošla, oglasila se Iva Ilinčić: Glumica objavila fotku sa Milenom i…

Nakon što je progovorila o paklu kroz koji je prošla, oglasila se Iva Ilinčić: Glumica objavila fotku sa Milenom i…

Kurir 20.01.2021
Nakon glumice Milene Radulović koja je oktrila javnosti priču o monstruoznom s*ksulanom zlostavljanju iz čuvene škole glume Miroslava Mike Aleksića, svoje traumatično iskustvo podelila je i njena koleginica Iva Ilinčić. Ona je otkrila da je bila… »
"Silovana sam pre mnogo godina": Još jedna glumica iznela svoju ispovest!

"Silovana sam pre mnogo godina": Još jedna glumica iznela svoju ispovest!

Mondo 20.01.2021
"Ja sam ćutala punih 15 godina". "Ja sam ćutala punih 15 godina". Hrvatska glumica Dora Lipovčanin izjavila je da je preživela silovanje, ali da je o tome dugo ćutala. Njena ispovest dolazi nakon mnogo anonimnih objava žena iz našeg regiona na… »
Inspirisale je milenine reči: Još jedna glumica iz Hrvatske progovorila o silovanju, oglasila se na društvenim mrežama

Inspirisale je milenine reči: Još jedna glumica iz Hrvatske progovorila o silovanju, oglasila se na društvenim mrežama

Srbija danas 20.01.2021
Lipovčan je napisala da je silovana puno pre nego što je počela da se bavi glumom, a počela je, kaže, još u detinjstvu. Hrvatska pozorišna i filmska glumica Dora Lipovčan ohrabrena priznanjem beogradske glumice Milene Radulović da ju je silovao… »
Hrvatska glumica Dora Lipovčan otvoreno nakon ispovesti Milene i Ive: Silovana sam! Nosim bes u sebi, to iskustvo je krvav…

Hrvatska glumica Dora Lipovčan otvoreno nakon ispovesti Milene i Ive: Silovana sam! Nosim bes u sebi, to iskustvo je krvav…

Kurir 20.01.2021
Hrvatska glumica Dora Lipovčan (43) bila je podstaknula ispovestima Milene Radulović i Ive Ilinčić koje su prijavile silovanje i zlostavljanje od strane profesora glume Miroslava Mike Aleksića. Glumica je javno priznala da je i sama bila silovana pre… »

Vesti dana »