Povezane vesti

"Samo dve osobe znaju sve o košarci": Željko Obradović i Lebron Džejms

"Samo dve osobe znaju sve o košarci": Željko Obradović i Lebron Džejms

Večernje novosti 20.01.2021
KOŠARKAŠ Valensije Derik Vilijams osvrnuo se na period kada je nastupao za Fenerbahče pod palicom Željka Obradovića. Amerikanac je u superlativu govorio o najpriznatijem košarkaškom treneru u Evropi. "On je fantastičan trener", počeo je Vilijams… »
Obradović je najpametniji čovek kog sam upoznao: Amerikanac nahvalio srpskog trenera i uporedio ga sa Lebronom!

Obradović je najpametniji čovek kog sam upoznao: Amerikanac nahvalio srpskog trenera i uporedio ga sa Lebronom!

Mondo 20.01.2021
Sjajne pohvale na računa čoveka koji je rekorder Evrolige. Sjajne pohvale na računa čoveka koji je rekorder Evrolige. Svojevremeno je Derik Vilijams kao član Klivlenda igrao finale NBA lige. Pored toga, nosio je dres još nekoliko timova u najjačoj… »
‘Samo žoc i lebron znaju sve o košarci’: Komplimenti na račun srpskog trenera od njegovog bivšeg igrača

‘Samo žoc i lebron znaju sve o košarci’: Komplimenti na račun srpskog trenera od njegovog bivšeg igrača

Hot sport 20.01.2021
Legendarni trener je ponovo dobio komplimente od igrača s kojim je radio… Košarkaš Valensije Derik Vilijams prisetio se dana kada je nosio dres Fenerbahčea, a trener mu bio Željko Obradović. Američki krilni centar je pričao vrlo biranim rečima… »
Vilijams: Obradović je najpametnija osoba koju sam upoznao! Samo još Lebron Džejms poznaje košarku kao Željko

Vilijams: Obradović je najpametnija osoba koju sam upoznao! Samo još Lebron Džejms poznaje košarku kao Željko

Mozzart sport 20.01.2021
Zaista velike reči košarkaša Valensije. Derik Vilijams govorio je na sjajan način o bivšem treneru, Željku Obradoviću. Sa velikim zadovoljstvom se seća saradnje sa Žocom u Fenerbahčeu. Toliko je Vilijams oduševljen Obradovićem, da ga je nazvao… »
„Samo dve osobe znaju sve o košarci – Lebron i Žoc“

„Samo dve osobe znaju sve o košarci – Lebron i Žoc“

N1 Info 20.01.2021
Američki košarkaš Derik Vilijams istakao je da izuzetno poštuje srpskog trenera Željka Obradovića, kojeg smatra najpametnijom osobom koju je ikada upoznao. Vilijams je sa Obradovićem sarađivao prošle sezone u turskom Fenerbahčeu. „On je… »
“Samo Željko Obradović i Lebron Džejms znaju sve o košarci”

“Samo Željko Obradović i Lebron Džejms znaju sve o košarci”

Nova 20.01.2021
Sa vremena na vreme nas iznova oduševi koliko svi u košarci obožavaju Željka Obradovića i cene njegov rad. Poslednji je o njemu govorio Derik Vilijams, koji je nekada sarađivao sa Srbinom u Fenerbahčeu. Američki krilni centar se prisetio kako je… »
Vilijams: Željko Obradović najpametnija osoba koju je upoznao

Vilijams: Željko Obradović najpametnija osoba koju je upoznao

Sportski žurnal 20.01.2021
„Po mom mišljenju, postoje samo dve osobe koje su na tom nivou znanja o košarci – Lebron Džejms i Žejlko Obradović. Oni znaju sve o protivničkim ekipama i igračima“. Košarkaš Valensije Derik Vilijams izjavio je da je srpski trener Željko… »

Vesti dana »