Povezane vesti

Papa uputio poruku Bajdenu nakon inauguracije

Papa uputio poruku Bajdenu nakon inauguracije

Nova 20.01.2021
Poglavar Rimo-katoličke crkve papa Franja poručio je američkom predsedniku Džou Bajdenu da se molio Bogu da usmerava njegove napore za pomirenje i u SAD i u svetu. Papa Franja uputio je poruku 46. američkom predsedniku neposredno nakon što je… »
Lideri EU pozdravili Bidenovo stupanje na dužnost

Lideri EU pozdravili Bidenovo stupanje na dužnost

Slobodna Evropa 20.01.2021
Lideri Evropske unije, NATO-a, Velike Britanije i Kanade pozdravili su stupanje na dužnost novog predsednika Sjedninjenih Američkih Država Joe Bidena nakon što je 20. januara položio zakletvu na ceremoniji u Washingtonu. BLOG uživo o inauguraciji… »
Stižu čestitke Bajdenu od svetskih lidera

Stižu čestitke Bajdenu od svetskih lidera

N1 Info 20.01.2021
Džozefu Bajdenu stižu čestitke iz celog sveta nakon što je položio zakletvu kao 46. američki predsednik, a među prvima čestitali su mu premijeri Britanije, Izraela i Kanade i papa Franja koji mu je poslao poruku ohrabrenja. Papa Franja rekao je… »
"Dobila sam kovid, ne znam gde": Vesna Pešić zaražena korona virusom

"Dobila sam kovid, ne znam gde": Vesna Pešić zaražena korona virusom

Blic 20.01.2021
Sociološkinja Vesna Pešić objavila je danas da je zaražena korona virusom. "Obaveštavam sve tviter-prijatelje da sam dobila kovid. Ne znam gde", napisala je Pešić na svom nalogu na Tviteru. Ubrzo nakon toga usledile su poruke podrške pratioca na… »
Svetski političari čestitali Bajdenu: Predsedniku SAD poruke uputili Džonson, Trudo, Netanijahu, papa Franja...

Svetski političari čestitali Bajdenu: Predsedniku SAD poruke uputili Džonson, Trudo, Netanijahu, papa Franja...

Kurir 20.01.2021
Politički i verski lideri iz sveta i inostrani političari uputili su danas nakon inauguracije u Vašingtonu čestitke 46. predsedniku SAD Džou Bajdenu i potpredsednici Kamali Haris. "SAD se vraćaju. Evropa je spremna da obnovi veze sa starim… »
Džozef Bajden preuzeo dužnost predsednika SAD (VIDEO, FOTO)

Džozef Bajden preuzeo dužnost predsednika SAD (VIDEO, FOTO)

Danas 20.01.2021
Džozef Bajden je danas polaganjem zakletve preuzeo dužnost predsednika SAD. Novi američki predsednik Džozef Bajden danas je, pošto je položio zakletvu i stupio na dužnost, poručio da će biti predsednik svih Amerikanaca i da će se za sve one koji… »
Vesna Pešić zaražena koronavirusom

Vesna Pešić zaražena koronavirusom

Nova 20.01.2021
Sociološkinja i jnekadašnja čelnica LDP Vesna Pešić objavila je danas na Tviteru da je zaražena koronavirusom. Pešić je informaciju objavila svojim brojnim pratiocima na pomenutoj društvenoj mreži. Obavestavam sve tvter prijatelje da sam dobila… »
Obaveštavam sve tviter prijatelje, dobila sam kovid: Ne znam gde! Vesna Pešić se oglasila na Tviteru (tvit)

Obaveštavam sve tviter prijatelje, dobila sam kovid: Ne znam gde! Vesna Pešić se oglasila na Tviteru (tvit)

Kurir 20.01.2021
BEOGRAD - Sociolog i političarka Vesna pešić oglasila se na Tviteru. Ona je poručila svim prijateljima na toj mreži da ima koronu koju je dobila, kako kaže, ne zna gde! Obavestavam sve tvter prijatelje da sam dobila kovid. Ne znam gde. — Vesna… »
Vesna Pešić pozitivna na koronu

Vesna Pešić pozitivna na koronu

Radio 021 20.01.2021
Sociološkinja i bivša ambasadorka Srbije u Meksiku Vesna Pešić objavila je danas da je zaražena korona virusom. Obaveštavam sve tviter-prijatelje da sam dobila kovid. Ne znam gde", napisala je Pešić na svom nalogu na Tviteru. Obavestavam sve tvter… »
Vesna Pešić zaražena koronavirusom

Vesna Pešić zaražena koronavirusom

N1 Info 20.01.2021
Sociološkinja i bivša ambasadorka Srbije u Meksiku Vesna Pešić objavila je da je zaražena koronavirusom. „Obaveštavam sve tviter prijatelje da sam dobila kovid. Ne znam gde“, napisala je Pešić na svom nalogu na Tviteru. Obavestavam sve tvter… »
Vesna Pešić ima koronu: Poznata političarka ne zna gde i kako se zarazila!

Vesna Pešić ima koronu: Poznata političarka ne zna gde i kako se zarazila!

Srbija danas 20.01.2021
Još jedna javna ličnost u Srbiji pozitivna na korona virus. Vesna Pešić je upravo putem društvene mreže saopštila da je zaražena korona virusom. - Obavestavam sve tvter prijatelje da sam dobila kovid. Ne znam gde - napisala je ona. Obavestavam sve… »
Vesna Pešić ima koronu: Poznata političarka ne zna gde i kako se zarazila

Vesna Pešić ima koronu: Poznata političarka ne zna gde i kako se zarazila

Mondo 20.01.2021
Još jedna javna ličnost u Srbiji pozitivna na korona virus. Još jedna javna ličnost u Srbiji pozitivna na korona virus. Vesna Pešić je upravo putem društvene mreže saopštila da je zaražena korona virusom. Naša poznata političarka i sociolog… »

Vesti dana »