Povezane vesti

Hrvat surovo iskren: „Više ja nedostajem Liverpulu, nego Liverpul meni!“

Hrvat surovo iskren: „Više ja nedostajem Liverpulu, nego Liverpul meni!“

Hot sport 20.01.2021
„Nedavno mi je napisao da im nedostajem!“ Dejan Lovren je u julu prošle godine napustio Liverpul i prešao u ekipu Zenita. Hrvat je za Liverpul odigrao 185 utakmica, a osvojio je sa Liverpulom Premijer ligu, Ligu šampiona i Svetsko klupsko… »
‘Naš klub je povezivan s romantikom i poštovanjem prema ženama’: Oglasili se iz OFK Beograda i žestoko ogradili od Mike…

‘Naš klub je povezivan s romantikom i poštovanjem prema ženama’: Oglasili se iz OFK Beograda i žestoko ogradili od Mike…

Hot sport 20.01.2021
Prethodnih dana Srbiju je potresla ispovest mladih glumica. Naime, Milena Radulović i Iva Ilinčić su javno progovrile, a zajedno s još nekoliko devojaka i prijavile vlasnika škole glume Miroslava Aleksića zbog seksualnog uznemiravanja. U danima koji… »
Luka milunović za hotsport: ‘Divan je osećaj braniti boje svoje države! Ostaje žal što nikada nisam zaigrao za a…

Luka milunović za hotsport: ‘Divan je osećaj braniti boje svoje države! Ostaje žal što nikada nisam zaigrao za a…

Hot sport 20.01.2021
‘Cilj nam je opstanak u ligi! Bilo je puno dragih pogodaka, ali gol na derbiju ima poseban značaj za mene’. U sportu nikada ne znaš kada će doći tvojih ‘pet minuta’! Nakon OFK Beograda i epizode u Belgiji, kao mlad igrač dobio je priliku da… »

Vesti dana »