Povezane vesti

Odložen početak suđenja za ubistvo brata na Klisi

Odložen početak suđenja za ubistvo brata na Klisi

Radio 021 21.01.2021
Pripremno ročište povodom suđenja R.M. (50) iz Novog Sada, optuženom da je letos ubio rođenog brata Ž.M, nije održano juče jer je, kako piše "Dnevnik", njegov branilac bio sprečen iz zdravstvenih razloga, a naredno ročište zakazano je za 25… »
Odloženo suđenje Novosađaninu okrivljenom da je seksualno zlostavljao osmogodišnju devojčicu

Odloženo suđenje Novosađaninu okrivljenom da je seksualno zlostavljao osmogodišnju devojčicu

Radio 021 21.01.2021
U novosadskom Osnovnom sudu juče je odloženo suđenje N.P. (50) iz Novog Sada optuženom da je počinio nedozvoljene polne radnje nad osmogodišnjom devojčicom. Pretres nije održan jer je, kako "Dnevnik" saznaje, sutkinja kojoj je dodeljen ovaj… »
Potresna ispovest majke devojčice (8) iz Novog Sada koju je dodirivao komšija: "Ja sam još u šoku, njegova supruga je moja…

Potresna ispovest majke devojčice (8) iz Novog Sada koju je dodirivao komšija: "Ja sam još u šoku, njegova supruga je moja…

Blic 20.01.2021
U Osnovnom sudu u Novom Sadu danas je zbog bolesti sudije odloženo suđenje Novosađaninu N.P. koji je u septembru prošle godine uhapšen zbog sumnje da je neprimereno dodirivao osmogodišnju devojčicu i koji se od tada nalazi u pritvoru pod optužbom… »
Pipkao ćerku svojih prijatelja? Odloženo suđenje Novosađaninu N. P. (49)

Pipkao ćerku svojih prijatelja? Odloženo suđenje Novosađaninu N. P. (49)

Večernje novosti 20.01.2021
U OSNOVNOM sudu u Novom Sadu u sredu je zbog bolesti sudije odloženo suđenje N. P. (49) zbog optužbe da je počinio nedozvoljene polne radnje i produženo krivično delo polno uznemiravanje osmogodišnje devojčice, inače vršnjakinje i drugarice… »

Vesti dana »