Povezane vesti

Šestoro povređeno zbog divljanja po gradu: Bahati 18-godišnjak juče po Konjarniku vozio jezivom brzinom udes odjeknuo kao…

Šestoro povređeno zbog divljanja po gradu: Bahati 18-godišnjak juče po Konjarniku vozio jezivom brzinom udes odjeknuo kao…

Kurir 21.01.2021
- Puklo je kao bomba! Bio sam u stanu i istrčao sam napolje da vidim šta se desilo. Kada sam došao video sam jednu mladu devojku kako leži pored smrskanog automobila, kaže očevidac stravične saobraćajne nesreće koja se sinoć dogodila na… »
Detalji stravične nesreće na Konjarniku: Tinejdžer "divljao po gradu", pa smrskao automobil!

Detalji stravične nesreće na Konjarniku: Tinejdžer "divljao po gradu", pa smrskao automobil!

Mondo 21.01.2021
U nesreći je teško povređeno troje ljudi iz automobila, kao i jedna prolaznica. U nesreći je teško povređeno troje ljudi iz automobila, kao i jedna prolaznica. Sinoć se na Konjarniku dogodila saobraćajna nesreća u kojoj su učestvovala dva… »
Detalji udesa na Konjarniku: "Svi povređeni imaju manje od 20 godina, jedan od vozača 18"

Detalji udesa na Konjarniku: "Svi povređeni imaju manje od 20 godina, jedan od vozača 18"

Telegraf 21.01.2021
Povređena i prolaznica, u drugom vozilu bili muškarac i žena. - Bilo je strašno. Vatrogasci su sekli vozilo da bi došli do devojke i mladića koji su ostali tu zarobljeni nakon udesa. Odavno nisam video ovako jeziv sudar - kaže očevidac stravične… »
Sekli vozilo da bi izbavili povređene: Očevici ispričali detalje saobraćajke na Konjarniku (video)

Sekli vozilo da bi izbavili povređene: Očevici ispričali detalje saobraćajke na Konjarniku (video)

Večernje novosti 21.01.2021
- BILO je strašno. Vatrogasci su sekli vozilo da bi došli do devojke i mladića koji su ostali tu zarobljeni nakon udesa. Odavno nisam video ovako jeziv sudar - kaže očevidac stravične saobraćajne nesreće u beogradskom naselju Konjarnik u kojoj je… »

Vesti dana »