Povezane vesti

Zidan se oglasio nakon bruke u Kupu

Zidan se oglasio nakon bruke u Kupu

Vesti online 21.01.2021
Trener Real Madrida Zinedin Zidan preuzeo je odgovornost za poraz u Kupu kralja od trećeligaša Alkojana. Njegova ekipa je izgubila posle produžetaka sa 2:1, uprkos činjenici da su u završnici imali igrača više. – Smiren sam, mislim da su momci na… »
Rasulo u real Madridu, igrači okrenuli leđa zidanu: Francuz mesecima nije razgovarao sa fudbalerima, Jović nije jedini

Rasulo u real Madridu, igrači okrenuli leđa zidanu: Francuz mesecima nije razgovarao sa fudbalerima, Jović nije jedini

Večernje novosti 21.01.2021
REAL Madrid ispao je u šesnaestini finala Kupa kralja, i to od trećeligaškog Alkojana posle produžetaka na svom terenu, pa je Zinedin Zidan preuzeo odgovornost. “Pokušali smo, moji igrači su dali sve od sebe, trudili smo se da postignemo drugi… »
Zidan spreman da ode zbog ispadanja od trećeligaša

Zidan spreman da ode zbog ispadanja od trećeligaša

Nova 21.01.2021
Real Madrid ispao je u šesnaestini finala Kupa kralja, i to od trećeligaškog Alkojana posle produžetaka na svom terenu, pa je Zinedin Zidan preuzeo odgovornost. Bilo je 2:1 i nije mogao Zidan da kaže išta u svoju odbranu. “Pokušali smo, moji… »
Zidan: Preuzimam odgovornost, razgovaraću sa upravom

Zidan: Preuzimam odgovornost, razgovaraću sa upravom

Mozzart sport 21.01.2021
Francuski strateg sebe označio kao prvog krivca za senzecionalnu eliminaciju u Kupu kralja. Real je u šesnaestini finala Kupa kralja eliminisan u produžetku od Alkojana (1:2) golom Kazanove u 115. minutu susreta. Senzacionalni poraz od trećeligaša za… »

Vesti dana »