Povezane vesti

Selektor potvrdio: Srbija bez prvotimaca Partizana i Spartaka na turneji po SAD

Selektor potvrdio: Srbija bez prvotimaca Partizana i Spartaka na turneji po SAD

Hot sport 21.01.2021
Dvojac otpao s spiska za turneju reprezentacije Srbije. Filip Stevanović iz Partizana i Mihailo Ivančević iz Spartaka neće biti deo fudbalske reprezentacije Srbije, koja će u Sjedinjenim Američkim Državama odigrati dve prijateljske utakmice. MOŽDA… »
Urnebesan jokićev ples: Centar Denvera odvrnuo narodnjake, pa igrom oduševio mnoge (VIDEO)

Urnebesan jokićev ples: Centar Denvera odvrnuo narodnjake, pa igrom oduševio mnoge (VIDEO)

Hot sport 21.01.2021
Centar Denvera Nikola Jokić nema mnogo vremena za opupštanje u zgusnutom NBA kalendaru. Ipak, njegova supruga Natalija je ovekovećila i podelila s pratiocima na društvenim mrežama podelila šta Nikola radi u momentima predaha. MOŽDA ĆE VAS ZANIMATI… »
Sve miriše na kraj: Uprava Reala otpisala Zinedina Zidana

Sve miriše na kraj: Uprava Reala otpisala Zinedina Zidana

Hot sport 21.01.2021
Rastanak je sve bliži… Zinedin Zidan se nalazi pod velikim pritiskom nakon ispadanja iz Kupa Kralja kraljevskog kluba od trećeligapa Alkojana. To je bila kap koja je prelila čašu, ali legendarni fudbaler ne namerava da da ostavku i odrekne se godinu… »
NBA zabrinula mnoge: 11 pozitivnih od 502 testirana na korona virus tokom poslednjih sedam dana

NBA zabrinula mnoge: 11 pozitivnih od 502 testirana na korona virus tokom poslednjih sedam dana

Hot sport 21.01.2021
Košarkaška NBA liga objavila je danas da je od 13. do 20. januara zabilježeno 11 pozitivnih na korona virus u tom takmičenju. Ukupno je u tom periodu testirano 502 igrača. Svako ko dobije pozitivne rezultate testa ili bude utvrđeno da je bio u… »
Obradović poslao poruku radonjiću: Bivši trener Zvezde se obratio nasledniku i ponovo oduševio navijače

Obradović poslao poruku radonjiću: Bivši trener Zvezde se obratio nasledniku i ponovo oduševio navijače

Hot sport 21.01.2021
Emotivno je doskorašnji trener Crvene zvezde Saša Obradović doživeo rastanak s klubom s Malog Kalemegdana. Iako je klub napustio pre nego što je očekivao, legenda kluba pokazala je da ne želi da kvari atmosferu u timu koji sada vodi Dejan… »
Harmonika i užičko kolo! Novak izašao na terasu i napravio spektakl! (VIDEO)

Harmonika i užičko kolo! Novak izašao na terasu i napravio spektakl! (VIDEO)

Hot sport 21.01.2021
Prvom reketu sveta, Novaku Đokoviću, karantin u Adelejdu očigledno ne pada preterano teško sudeći po snimcima koji se pojavljuju na društvenim mrežama i u australijskim medijima. Svetski broj jedan redovno izlazi na terasu sobe u hotelu gde je… »
Jokić dominira uz Miroslava Ilića: Pogledajte kako NBA zvezda igra i peva “Zoveš me na vino” (VIDEO)

Jokić dominira uz Miroslava Ilića: Pogledajte kako NBA zvezda igra i peva “Zoveš me na vino” (VIDEO)

Vesti online 21.01.2021
Nikola Jokić oduševljava igrama u dresu Denvera, trenutno je glavni favorit za MVP titulu NBA lige, ali je srpski reprezentativac ne zaboravlja da ima život i van terena, tako da ga je supruga snimila u momentudok uživ ai opušta se u kučnoj… »
Jokić totalno raspametio amere! "Zasvirao harmoniku", pa novinari iz Denvera sad hoće da celu noć plešu uz Miroslava…

Jokić totalno raspametio amere! "Zasvirao harmoniku", pa novinari iz Denvera sad hoće da celu noć plešu uz Miroslava…

Sportal blic 21.01.2021
Koliko je naš as opčinio američke novinare - najbolje svedoči današnji primer. je rešio da malo predahne nakon nove fantastične partije, u kojoj se Pred novi izazov, gostovanje Feniksu u subotu, odlučio je da se opusti uz hit Miroslava Ilića… »
Hit snimak! Ovako jokara slavi uz narodnjake: Kad je čuo vino i lom opustio se kao nikada! (video)

Hit snimak! Ovako jokara slavi uz narodnjake: Kad je čuo vino i lom opustio se kao nikada! (video)

Mondo 21.01.2021
Samo nek je veselo! Samo nek je veselo! Srpski košarkaš Nikola Jokić igra možda i najbolju košarku života, pa je sa tripl-dabl prosekom u Denveru već sada jedan od kandidata za MVP priznanje. Da bi do toga došlo moraće i Nagetsi da poprave… »
Zoveš me na lom: Nikola Jokić u stilu starih boema igra uz kafanski hit /video/

Zoveš me na lom: Nikola Jokić u stilu starih boema igra uz kafanski hit /video/

Sportal blic 21.01.2021
je NBA zvezda i tokom sezone nema baš mnogo vremena za opuštanje. , a novo gostovanje ga čeka tek u subotu u protiv Finiks Sansa. Međutim, sada je Jokić pokazao da ne samo da pleše po terenu, već to odlično radi uz muziku. Nije mogao da odoli… »
Jokićeva kućna boemija: Zoveš me na vino, zoveš me na lom

Jokićeva kućna boemija: Zoveš me na vino, zoveš me na lom

Nova 21.01.2021
Nikola Jokić nema mnogo vremena za opuštanje tokom NBA sezone, ali je njegova supruga Natalija ovekovečila jedan trenutak za uživanje. Ritam NBA mečeva je takav da malo vremena ima za opuštanje sa porodicom, ali je Jokić ovaj put imao sreće… »

Vesti dana »