Povezane vesti
SDP i SNP za saslušavanje o tvrdnjama o paljenju tajnih dokumenata u Crnoj Gori
Slobodna Evropa 21.01.2021
Socijaldemokratska partija (SDP) zatražila je kontrolno saslušanje vršioca dužnosti šefa Agencije za nacionalnu bezbjednost (ANB) Dejana Vukšića zbog njegovih navoda da su službenici tajne policije zapalili dokumenta o tajnom prisluškivanju i praćenju… »
Potvrđeno da su spaljena dokumenta o prisluškivanju u Crnoj Gori
RTV 21.01.2021
PODGORICA - Šef Agencije za nacionalnu bezbednost (ANB) Dejan Vukšić potvrdio je da su, uoči smene vlasti u Crnoj Gori, pojedinci u toj agenciji spaljivali dokumentaciju, da je reč o dokumentima o nezakonitom prisluškivanju i praćenju o čemu će, kaže… »
ANB spalila dokumenta o nezakonitom prisluškivanju i praćenju
Politika 21.01.2021
PODGORICA - Šef Agencije za nacionalnu bezbednost (ANB) Dejan Vukšić potvrdio je da su, uoči smene vlasti u Crnoj Gori, pojedinci u toj agenciji spaljivali dokumentaciju, da je reč o dokumentima o nezakonitom prisluškivanju i praćenju o čemu će, kaže… »
Šef ANB potvrdio! Crnogorska tajna služba spaljivala dokumenta, uništeni papiri o nezakonitom prisluškivanju
Večernje novosti 21.01.2021
ŠEF AGENCIJE za nacionalnu bezbjednost (ANB) Dejan Vukšić saopštio je da će o paljenju tajnih dokumenata te službe uskoro obavestiti skupštnski Odbor za bezbednost i odbranu, ali i druge nadležne organe - radi utvrđivanja odgovornosti. Vršilac dužnosti… »
Vesti dana »
Novi automobili sve traženiji u Srbiji - za šest meseci registrovano 3.300 vozila više nego lane
Kamatica pre 2 satajoš 31 povezana
I SNS poslanici zatražili sednicu o razrešenju Vlade Đure Macuta
Glas Zaječara pre 4 satijoš 18 povezanih
Nove cene goriva u Srbiji: Dizel i benzin poskupeli za dva dinara
Naslovi.ai pre 1 satjoš 41 povezana
Nove američke carine, reakcije Kine, sankcije EU i politički pritisci
Naslovi.ai pre 7 minutajoš 41 povezana
Završena sednica Skupštine Beograda: Usvojene odluke o subvencijama i zemljištu
Naslovi.ai pre 1 satjoš 52 povezane




