Povezane vesti

Majin otac Taki sada ima drugačije mišljenje o Čorbi!

Majin otac Taki sada ima drugačije mišljenje o Čorbi!

Svet plus 21.01.2021
Majin otac Radomir Taki Marinković sada ima drugačije mišljenje o Čorbi ali očigledno da ne želi javno da ga iznese! Ako nije mogao da se bori s tim, nije ni trebao da ulazi u neki odnos- smatra on. Maja Marinković je pri ulasku zaratila sa tada… »
"Plaćena je da to radi": Otac Maje Marinković progovorio o njenom raskidu sa Čorbom

"Plaćena je da to radi": Otac Maje Marinković progovorio o njenom raskidu sa Čorbom

Blic 21.01.2021
Maja Marinković i Milan Janković Čorba raskinuli su vezu koju su započeli pred kamerama rijalitija, a zadrugarin otac Radomir Marinković Taki priznaje da mu se ćerkino ponašanje u rijalitiju uopšte ne dopada. “Znate kako, ona je moje jedino dete… »
Nisam srećan, ali plaćena je da to radi: Majin otac progovorio o njenim vezama, otkrio zašto se nije pojavio u studiju!

Nisam srećan, ali plaćena je da to radi: Majin otac progovorio o njenim vezama, otkrio zašto se nije pojavio u studiju!

Mondo 21.01.2021
Taki se ponovo oglasio, pa komentarisao krah nove ljubavi njegove ćerke. Taki se ponovo oglasio, pa komentarisao krah nove ljubavi njegove ćerke. Maja Marinković nedavno je završila još jednu rijaliti vezu, sa Milanom Jankovićem Čorbom od kog se u… »
Ona je plaćena da pravi haos, meni se to ne sviđa! Oglasio se Majin otac nakon što je raskinula s Čorbom, otkrio da li je…

Ona je plaćena da pravi haos, meni se to ne sviđa! Oglasio se Majin otac nakon što je raskinula s Čorbom, otkrio da li je…

Kurir 21.01.2021
Maja Marinković i Milan Janković Čorba raskinuli su vezu koju su započeli pred kamerama rijalitija, nakon što je ona prekinula romansu sa ljubavnikom Markom Janjuševićem Janjušem. Majinom ocu Radomiru, Takiju, ne sviđa se njeno ponašanje… »

Vesti dana »