Povezane vesti

Ništa se ne sme gurati pod tepih

Ništa se ne sme gurati pod tepih

Politika 21.01.2021
Glumci, reditelji, dramski pisci daju podršku glumicama koje su progovorile o seksualnom uznemiravanju i nasilju u glumačkoj školi Miroslava Mike Aleksića, pozivajući i ostale žrtve da se oglase. Nedoličnost učitelja glume Miroslava Mike… »
Oglasio se i Dragan Bjelogrlić: Srce mi se grči, klanjam im se što šalju zločinca u zatvor!

Oglasio se i Dragan Bjelogrlić: Srce mi se grči, klanjam im se što šalju zločinca u zatvor!

Mondo 21.01.2021
Nakon brojnih glumačkih imena, reči podrške mladim glumicama uputio je i Bjelogrlić. Nakon brojnih glumačkih imena, reči podrške mladim glumicama uputio je i Bjelogrlić. Glumac i producent, Dragan Bjelogrlić pružio je podršku mladim glumicama… »
Razbile ste vrh ledenog brega! Branka Petrić poručila da su Iva i Milena junaci! Potresene ispovesti koleginica dirnule…

Razbile ste vrh ledenog brega! Branka Petrić poručila da su Iva i Milena junaci! Potresene ispovesti koleginica dirnule…

Kurir 21.01.2021
Milena Radulović priznala je nedavno da ju je kao sedamnaestogodišnjakinju silovao učitelj škole glume Miroslav Mika Aleksić. U ispovesti je i glumica Iva Ilinčić rekla da je i ona policiji prijavila Aleksića za zlostavljanje, dok su ih mnogi… »
Izvinjavam im se i klanjam, ne tražim da oproste! Srce mi se grči: Dragan Bjelogrlić stao uz glumice koje su prijavile…

Izvinjavam im se i klanjam, ne tražim da oproste! Srce mi se grči: Dragan Bjelogrlić stao uz glumice koje su prijavile…

Kurir 21.01.2021
Glumac i producent, Dragan Bjelogrlić (57) pružio je podršku i zahvalio se mladim glumicama Mileni Radulović (25) i Ivi Ilinčić (24), ali i onima koje su anonimno prijavile profesora i vlasnika škole glume Miroslava Miku Aleksića, za kog tvrde da… »
Poruka Bjelogrlića glumicama koje su prijavile Miku Aleksića: Divim im se i klanjam dok mi se srce grči zbog njihovog…

Poruka Bjelogrlića glumicama koje su prijavile Miku Aleksića: Divim im se i klanjam dok mi se srce grči zbog njihovog…

Noizz 21.01.2021
Mileni Radulović, Iva Ilinčić i ostale devojke koje su prijavile Miroslava Miku Aleksića za silovanje i seksualno uznemiravanje dobile su podršku sa svih strana za to što su javno i hrabro istupile protiv nasilnika. Tim povodom oglasio se i njihov… »
Kratko i jasno: Ceca Bojković iznela svoj stav o koleginicama Ivi i Mileni koje su prijavile Aleksića za zlostavljanje

Kratko i jasno: Ceca Bojković iznela svoj stav o koleginicama Ivi i Mileni koje su prijavile Aleksića za zlostavljanje

Kurir 21.01.2021
Vest da je učitelj glume i reditelj Miroslav Mika Aleksić optužen za s*ksualno zlostavljanje mladih glumica, polaznica njegove škole, odjeknula je kao "bomba" u Srbiji. Mnoge kolege i koleginice podržale su Milenu Radulović i Ivu Ilinčić koje su… »
Rekao mi je da upišem kurs za čobane: Poznati voditelj otkrio sve o neprijatnom susretu sa Mikom Aleksićem!

Rekao mi je da upišem kurs za čobane: Poznati voditelj otkrio sve o neprijatnom susretu sa Mikom Aleksićem!

Mondo 21.01.2021
Dejan Stanković se oglasio putem Fejbuka. Dejan Stanković se oglasio putem Fejbuka. Brojna imena iz glumačkog sveta, kao i mnoge javne ličnosti ne prestaju da se oglašavaju i komentarišu temu koja je ovih dana zastupljena u svim domaćim medijima, a… »
Kolege sa klase oduševile ivu Ilinčić: Glumica priznala zlostavljanje u Mikinoj školi, a dobila najveću podršku! (foto)

Kolege sa klase oduševile ivu Ilinčić: Glumica priznala zlostavljanje u Mikinoj školi, a dobila najveću podršku! (foto)

Kurir 21.01.2021
Iva Ilinčić se, nakon svoje koleginice Milene Radulović, odvažila da prizna zlostavljanje koje je doživela od uglednog učitelja glume Miroslava Mike Aleksića. Njih dve podstakle su mnoge druge devojke da progovore o zlostavljanju koje su pretrpele… »
Bila sam na jednom času i više nikad nisam došla: Milica Milša otkrila svoje iskustvo sa Mikom Aleksićem!

Bila sam na jednom času i više nikad nisam došla: Milica Milša otkrila svoje iskustvo sa Mikom Aleksićem!

Mondo 21.01.2021
Glumica otkrila zbog čega se nije vratila i uputila podršku koleginicama. Glumica otkrila zbog čega se nije vratila i uputila podršku koleginicama. Brojna imena iz glumačkog sveta, kao i mnoge javne ličnosti ne prestaju da se oglašavaju i… »
Ivu Ilinčić podržao bivši dečko! Glumac Miodrag Dragičević joj poslao poruku: Nisi sama! Evo šta mu je odgovorila

Ivu Ilinčić podržao bivši dečko! Glumac Miodrag Dragičević joj poslao poruku: Nisi sama! Evo šta mu je odgovorila

Kurir 21.01.2021
Nakon glumice Milene Radulović koja je oktrila javnosti priču o monstruoznom s*ksulanom zlostavljanju iz čuvene škole glume Miroslava Aleksića, svoje traumatično iskustvo podelila je i njena koleginica Iva Ilinčić. Ona je otkrila da je bila žrtva… »
Ovako su se upoznali arkan i Mika Aleksić: Imali su sklopljen dogovor i princip poslovanja!

Ovako su se upoznali arkan i Mika Aleksić: Imali su sklopljen dogovor i princip poslovanja!

Mondo 21.01.2021
Snimanje "svadbe veka" organizovao je Mika Aleksić, koji se nekoliko godina ranije upoznao s Arkanom kada je komandanta Srpske dobrovoljačke garde ovekovečio u Tenji. Snimanje "svadbe veka" organizovao je Mika Aleksić, koji se nekoliko godina ranije… »
Mladi glumci i glumice podržali Milenu i Ivu: Niste same

Mladi glumci i glumice podržali Milenu i Ivu: Niste same

Nova 21.01.2021
Mlada glumica Iva Ilinčić, koja je prijavila profesora glume Miroslava Miku Aleksića za seksualno zlostavljanje, daje iskaz u Višem sudu u Beogradu, a njene kolege sa fakulteta na društvenim mrežama pružile punu podršku njoj i glumici Mileni… »
Ne zna se šta je teže tim devojkama! Mia Borisavljević ogorčena zbog Aleksića, uputila jake reči žrtvama!

Ne zna se šta je teže tim devojkama! Mia Borisavljević ogorčena zbog Aleksića, uputila jake reči žrtvama!

Kurir 21.01.2021
Čuveni učitalj glume Miroslav Mika Aleksić priveden je nakon optužbi nekolicine mladih glumica da ih je seksualno zlostavljao dok su bile maloletne u svojoj školi glume. Mnoge poznate ličnosti oglasile su se ovim povofom, a pevačica Mia… »
#NISI SAMA! Tvoja klasa je uz tebe Mladi glumci poslali jaku poruku podrške glumicama koje su prošle pakao u Mikinoj školi…

#NISI SAMA! Tvoja klasa je uz tebe Mladi glumci poslali jaku poruku podrške glumicama koje su prošle pakao u Mikinoj školi…

Kurir 21.01.2021
Mlada glumica Iva Ilinčić, koja je prijavila profesora glume Miroslava Miku Aleksića za seksualno zlostavljanje, daje iskaz u Višem sudu u Beogradu, a njene kolege sa fakulteta na društvenim mrežama pružile punu podršku. Naime, glumica Mina… »
Podrška i ljubav za Ivu i Milenu: Gordan Kičić i Petar Benčina stali uz koleginice i sve hrabre devojke #nisisama

Podrška i ljubav za Ivu i Milenu: Gordan Kičić i Petar Benčina stali uz koleginice i sve hrabre devojke #nisisama

Kurir 21.01.2021
Glumci Gordan Kičić i Petar Benčina stali su uz svoje koleginice Milenu Radulović i Ivu Ilinčić. Glumci su se oglasili na društvenim mrežama kako bi podržali mlađe koleginice koje su istupile u javnost sa optužbama da ih je profesor glume… »

Vesti dana »