Povezane vesti

Posebna predavanja bi spasila decu od pedofila

Posebna predavanja bi spasila decu od pedofila

Politika 21.01.2021
Doktor Goran Milovanović pokrenuo je inicijativu za kreiranje platforme kojom bi se stiglo do posebne obuke u osnovnoj školi o seksualnom uznemiravanju. Slučaj mlade glumice Milene Radulović i njenih koleginica koje su optužile poznatog reditelja i… »
Milena: Kakva karijera, dok Aleksić pikira još 6 devojčica?

Milena: Kakva karijera, dok Aleksić pikira još 6 devojčica?

Nova 21.01.2021
Tajne i ćutanje o silovanjima i seksualnom zlostavljanju devojčica u “školi života” i glume Miroslava Aleksića, ćutanje koje je trajalo 35 godina, prekinuto je prošle nedelje, pošto je pet devojaka, među kojima je i glumica Milena Radulović… »
Mladi glumac progovorio o zlostavljanju na Akademiji umetnosti - bard srpskog glumišta nas je maltretirao

Mladi glumac progovorio o zlostavljanju na Akademiji umetnosti - bard srpskog glumišta nas je maltretirao

Noizz 21.01.2021
Glumica Milena Radulović postaće heroina ove godine i to ne samo zbog hrabrosti da kaže kroz šta je sve prošla u školi glume kod učitelja Miroslava Mike Aleksića. Zahvaljujući njenoj priči, ali i podršci koju je dobila od javnosti, krenulo je… »
Nova potresna ispovest Milene Radulović: Glumica otkrila šta je bio okidač da prijavi Miku Aleksića za silovanje!

Nova potresna ispovest Milene Radulović: Glumica otkrila šta je bio okidač da prijavi Miku Aleksića za silovanje!

Mondo 21.01.2021
Srpska glumica Milena Radulović u novoj ispovesti otkrila je kroz šta je sve prolazila dok je pohađala školu glume kod profesora Mike Aleksića gde je bila žrtva, kako tvrdi, silovanja. Srpska glumica Milena Radulović u novoj ispovesti otkrila je… »
Milena Radulović o svom jezivom iskustvu: U trenutku kada on pikira još šest devojčica, znale smo - ako ćutimo, bićemo…

Milena Radulović o svom jezivom iskustvu: U trenutku kada on pikira još šest devojčica, znale smo - ako ćutimo, bićemo…

Večernje novosti 21.01.2021
- ĆUTANjE je trajalo, do te mere da nismo dobijali upozorenja. Kada se to meni desilo, ja nikada nisam čula da se bilo šta slično desilo, nisam imala nagoveštaj. Ali ovo nije samo moja priča. - Vreme je da pričamo o toj traumi i tom iskustvu kao… »

Vesti dana »