Povezane vesti
Uručeni automobili: Dobitnici u nagradnoj igri "Uzmi račun" dobili poklone
Večernje novosti 21.01.2021
DOBITNICI nagradene igre "Uzmi račun i pobedi" juče su u Kragujevcu preuzeli svoje automobile. Državni sekretar u Ministarstvu finasija Gojko Stanivuković uručio im je ključeve 10 automobila Fijat 500L. Prema rečima državnog sekretara, učešćem u… »
Uručeni ključevi deset automobila dobitnicima igre „Uzmi račun i pobedi“
N1 Info 21.01.2021
Državni sekretar u Ministarstvu finansija Gojko Stanivuković uručio je danas u Кragujevcu dobitnicima nagradne igre "Uzmi račun i pobedi" ključeve 10 automobila marke "fijat 500L" i zahvalio im na doprinosu u suzbijanju sive ekonomije. On je rekao da se… »
Uručeni "fijat 500L" dobitnicima u nagradnoj igri
RTS 21.01.2021
U Kragujevcu je uručeno 10 automobila "Fijat 500 L", dobitnicima koji su izvučeni u prvom kolu nagradne igre "Uzmi račun i pobedi". Nova vozila otišla su put Beograda, Novog Sada, Mladenovca, Velikog Gradišta, Pančeva i Ripnja. Ova akcija jedna je od… »
Vesti dana »

Marinika Tepić je više puta dokazana lažljivica Mesarović: Lično sam svedočila užasu koji su sprovodili njihovi plaćenici blokaderi Srbija će pobediti
Dnevnik pre 2 satajoš 28 povezanih

Tramp podržava putinov plan?! Na potezu je Zelenski, sve može biti ekspresno rešeno!
Kurir pre 1 satjoš 102 povezane

Infrastruktura železnice Srbije instalirala mernu opremu u Prokopu za praćenje bezbednosti konstrukcije
Naslovi.ai pre 3 satajoš 24 povezane