Povezane vesti

Ako ih je vređao pitajte roditelje zašto su to dopuštali: Toma Fila o predatoru Miki Aleksiću, da je moje dete nazvao…

Ako ih je vređao pitajte roditelje zašto su to dopuštali: Toma Fila o predatoru Miki Aleksiću, da je moje dete nazvao…

Kurir 21.01.2021
Advokati Nemanja Jolović i Zdenko Tomanović otkazali su punomoćje profesoru glume Miroslavu Miki Aleksiću, koji je osumnjičen za silovanje i nedozvoljene polne radnje nad učenicama njegove škole "Nemanja Jolović je moj prijatelj, a Zdenko… »
Imam pravo da odbijem mikin slučaj: Zora Dobričanin otkrila zašto neće prihvatiti odbranu Aleksića!

Imam pravo da odbijem mikin slučaj: Zora Dobričanin otkrila zašto neće prihvatiti odbranu Aleksića!

Kurir 21.01.2021
Miroslavu Aleksiću, vlasniku škole glume optuženom za silovanje, punomoćje su otkazali advokati Zdenko Tomanović i Nemanja Jolović, nakon čega je i Zora Dobričanin otkrila da neće da učestvuje u ovom slučaju. - Iskrena da budem, niko me nije… »
Toma Fila o tome zašto dvojica advokata nisu hteli da brane miku: Odbio sam kada je čovek silovao devojčicu od 5 godina!

Toma Fila o tome zašto dvojica advokata nisu hteli da brane miku: Odbio sam kada je čovek silovao devojčicu od 5 godina!

Mondo 21.01.2021
Fila objasnio u kojim situacijama advokati odustaju od odbrane optuženog, ali ukazao i da treba sagledati "drugu stranu priče". Fila objasnio u kojim situacijama advokati odustaju od odbrane optuženog, ali ukazao i da treba sagledati "drugu stranu… »

Vesti dana »