Povezane vesti
Đurić za RTS: Ozbiljno računamo na dobre odnose na vrhu Srbije i SAD
RTS 21.01.2021
Ambasador Srbije u Vašingtonu Marko Đurić kaže za RTS da je Srbija već nedeljama u kontaktu sa novom administracijom SAD i da ima dobre osnove za stabilne odnose u budućnosti. Marko Đurić je, govoreći za Dnevnik RTS-a, rekao da je Srbija već nedeljama i… »
Đurić: Dugo smo u kontaktu sa novom administracijom SAD
Dnevnik 21.01.2021
VAŠINGTON: Ambasador Srbije u SAD Marko Đurić izjavio je večeras da je sadašnji državni vrh Srbije mnogo više radio sa ljudima iz administracije koja je sada došla na čelo SAD, nego sa mnogim prethodnim administracijama i predsednicima, uprkos svim… »
Djurić: Srbija ima dobru osnovu da gradi bolje odnose sa SAD
Novi magazin 21.01.2021
Ambasador Srbije u SAD Marko Djurić rekao je večeras da je uveren da Srbija ima dobru osnovu da gradi "stabilniju i pouzdaniju relaciju" sa novom administracijom u Vašingtonu. "Naš državni vrh je prethodnih nekoliko godina gradio lično poverenje upravo… »
Ðurić: Uveren sam da ćemo imati dobre odnose sa SAD
Nova 21.01.2021
Ambasador Srbije u Vašingtonu Marko Ðurić izjavio je danas da je uveren da će i sa administracijom Džoa Bajdena Srbija imati dobre odnose, kao i da će se i sa njom nastaviti odlični odnosi na vrhu. “Imajući u vidu dugogodišnje poznanstvo i međusobno… »
Vesti dana »
Tramp: Pentagon razmatra povlačenje skoro 40.000 američkih vojnika u Nemačkoj
N1 Info pre 53 minutajoš 29 povezanih
AMSS: Tokom prvomajskog praznika pojačan saobraćaj ka izletištima, potencijalno i na granicama
Serbian News Media pre 58 minutajoš 31 povezana







