Povezane vesti
Pršutijada 14. februara na Zlatiboru
Radio 021 21.01.2021
Sajam suvomesnatih proizvoda "Pršutijada" biće održan 14. februara na Zlatiboru. Ta tradicionalna manifestacija ove godine zbog panedemije korona virusa neće biti održana u Mačkatu već će dobitnici zlatnih plaketa u pet kategorija za ovu godinu izlagati… »
Umesto u Mačkatu, “Pršutijada” ove godine na Zlatiboru
Nova 21.01.2021
Zbog trenutne epidemiološke situacije, tradicionalni 21. Sajam suvomesnatih proizvoda "Pršutijada", ove godine neće biti održan u Mačkatu, kao što je to bilo do sada već u centru Zlatiboru. Kako bi se održao kontinuitet i tradicija prezentacije… »
Vesti dana »
BLISKOISTOČNI SUKOB: Odloženo glasanje UN o Ormuskom moreuzu; Amerikanci u Iranu tragaju za nestalim članom posade oborenog f-15E
RTV pre 4 minutajoš 35 povezanih
Danas veliki protest studenata u Beogradu: Ovo je detaljan plan programa i satnice
Nova pre 2 satajoš 6 povezanih
Očekuje nas povratak prolećnog vremena, a onda novi preokret: Prognoza RHMZ-a za naredne dane
Mondo pre 1 satjoš 23 povezane
LAZAREVA SUBOTA – VELIKI PRAZNIK PRED VASKRS: Običaji, značenje i zašto je Vrbica poseban dan za decu
Glas juga pre 44 minutajoš 21 povezana



