Povezane vesti

Prisetio se nezaboravne anegdote od pre 14 godina: Novak priredio "radio šou" na terasi(video)

Prisetio se nezaboravne anegdote od pre 14 godina: Novak priredio "radio šou" na terasi(video)

Večernje novosti 22.01.2021
PRINUĐEN je Novak Đoković da na svaki način olakša sebi boravak u karantinu. On je u hotelskoj sobi u Adelaidu zatvoren gotovo deli dan, te ne odbija priliku da ubije vreme, družeći se sa fanovima ili medijima, naravno sve to sa balkona svoje sobe… »
"Tresao sam se od straha,: druga vozila su mi išla u susret" Novak otkrio detalje priče iz Australije od pre mnogo godina…

"Tresao sam se od straha,: druga vozila su mi išla u susret" Novak otkrio detalje priče iz Australije od pre mnogo godina…

Sportal blic 22.01.2021
Prvi reket sveta i dalje dominira sa svog balkona u Adelejdu. Ovoga puta iskoristio je priliku da se priseti svog prvog susreta sa Australijom. Najbolji teniser sveta bio je "gost" jedne radio stanice u Australiji i tako prekratio vreme u karantinu. -… »
Novak s terase otkrio nezaboravnu anegdotu od pre 14 godina

Novak s terase otkrio nezaboravnu anegdotu od pre 14 godina

Nova 22.01.2021
Prinuđen je Novak Đoković da 19 sati dnevno provede u hotelskom smeštaju, a novinari iz Adelajda našli su način da ga intervjuišu. Za jedan radio, Novak je govorio o utiscima koje ima o Adelajdu, palo je i podsećanje na neke tinejdžerske dane… »

Vesti dana »