Povezane vesti

Advokat: Crtaju mi metu na čelu, nemam veze sa prevarama

Advokat: Crtaju mi metu na čelu, nemam veze sa prevarama

Nova 22.01.2021
Advokat Marko Vujošević, koji je najverovatnije bio meta jučerašnjeg napada u Resavskoj ulici u Beogradu, kaže za portal Nova.rs da je uplašen i da mu se čini kao da mu neko stavlja metu na glavu. U napadu je teško ranjen njegov saradnik Stefan… »
„Lakše bi mi bilo da sam ja primio metak“: Advokat Vujošević za „Novosti“ posle ranjavanja momka iz njegovog…

„Lakše bi mi bilo da sam ja primio metak“: Advokat Vujošević za „Novosti“ posle ranjavanja momka iz njegovog…

Večernje novosti 22.01.2021
LAKŠE bi mi bilo da sam ja primio metak nego momak iz mog obezbeđenja koji ima ženu i malo dete i koji je teško povređen – ovako za Novosti kaže Marko Vujošević, ispred čije kancelarije je juče u Resavskoj ulici je upucan Stefan Š., momak iz… »
Advokat Vujošević poriče: Ta konstrukcija o navodnoj prevari od 10 miliona evra potpuno je sumanuta

Advokat Vujošević poriče: Ta konstrukcija o navodnoj prevari od 10 miliona evra potpuno je sumanuta

Kurir 22.01.2021
Beogradski advokat Marko Vujošević (40), na koga je pucano usred centra prestonice, izbegao je smrt za dlaku, kategorično poriče da je razlog napada navodna prevara teška 10 miliona evra, naglašavajući da su ti navodi, koje neki mediji plasiraju… »
Već tri puta je bio meta: Advokat na kog je danas pucano pominje se u aferi sa kol centrima teškoj 200 miliona evra!

Već tri puta je bio meta: Advokat na kog je danas pucano pominje se u aferi sa kol centrima teškoj 200 miliona evra!

Blic 21.01.2021
Beogradski advokat Marko Vujošević (40) koji je danas napadnut po treći put u zadnjih godinu dana, kaže da ne može ni da nasluti zbog čega je meta napada, ovog puta vatrenim oružjem. Vujošević je u javnosti dovođen u vezu sa poslom vezanim za… »

Vesti dana »