Povezane vesti

"Na predavanjima je sve dovodio u vezu sa seksom": Šokantna ispovest novinarke širi se regionom!

"Na predavanjima je sve dovodio u vezu sa seksom": Šokantna ispovest novinarke širi se regionom!

Mondo 22.01.2021
Mlada glumica Milena Radulović prva je istupila i prijavila Miku Aleksića, kojem je ubrzo određen pritvor, a njoj su se ubrzo priključile i umetnice širom regiona koje su iznele slične traume kroz koje su prošle u zemljama u kojima žive. Mlada… »
Brojna svedočanstva o seksualnom zlostavljanju na fakultetima u BiH, prijave i u Hrvatskoj

Brojna svedočanstva o seksualnom zlostavljanju na fakultetima u BiH, prijave i u Hrvatskoj

Radio 021 22.01.2021
Nakon što je glumica Milena Radulović sa još nekoliko devojaka prijavila policiji učitelja glume Miroslava Miku Aleksića, bivše studentkinje Akademije scenskih umetnosti u Sarajevu napravile su Fejsbuk stranicu, koja je u samo šest dana okupila… »
Osećala bolan, tupi sram, niko to nije smeo da vidi

Osećala bolan, tupi sram, niko to nije smeo da vidi

Danas 22.01.2021
Fejsbuk stranica "Nisam tražila" preplavljena ispovestima žena o traumatičnim iskustvima seksualnog zlostavljanja Nakon što su naše glumice otvorile priču o seksualnom uznemiravanju, žene iz celog regiona se za samo nekoliko sati povezuju na FB… »
Nisam tražila – kako je svedočanstvo Milene Radulović pokrenulo lavinu u regionu

Nisam tražila – kako je svedočanstvo Milene Radulović pokrenulo lavinu u regionu

RTS 22.01.2021
Glumica Milena Radulović, koja je Miroslava Miku Aleksića optužila za silovanje koje je počinio dok je pohađala njegovu glumačku školu, pokrenula je lavinu svedočanstava žena iz celog regiona. One su se povezale i počele da objavljuju svoja… »
Mučne priče zlostavljanja samo se nižu: "Imao sam 16 godina, plakao sam dok me je svlačila, žena je psiholog"

Mučne priče zlostavljanja samo se nižu: "Imao sam 16 godina, plakao sam dok me je svlačila, žena je psiholog"

Srbija danas 22.01.2021
Mučna priča iz Hrvatske: 'Imao sam 16, u autu me silovala psihologinja, plakao sam dok me svlačila...'. Nakon što je srpska glumica Milena Radulović optužila za silovanje nekad uglednog i sada uhapšenog profesora i redatelja Miroslava Aleksića, u… »
Trauma napada i destabilizuje naš doživljaj realnosti

Trauma napada i destabilizuje naš doživljaj realnosti

Danas 22.01.2021
O slučaju svedočenja Milene Radulović i mladih glumica o seksualnom zlostavljanju Svedočenje Milene Radulović i još pet žena o seksualnom uznemiravanju i zlostavljanju od strane uglednog profesora glume i reditelja privuklo je veliku pažnju… »

Vesti dana »