Povezane vesti

Gorica Popović: Mira Furlan je bila čudesna žena

Gorica Popović: Mira Furlan je bila čudesna žena

Nova 22.01.2021
Jako me je potresla vest o smrti Mire Furlan, jer nisam znala da je bolovala, kaže za Nova.rs glumica Gorica Popović povodom vesti o odlasku Mire Furlan koja je preminula 20. januara u 66. godini. – Dugo je Mira živela van naše zemlje, u Americi… »
"Ko god da je stao u kadar sa tobom osetio je beskonačnost i trajanje u najčistijem obliku" poznati se opraštaju od mire…

"Ko god da je stao u kadar sa tobom osetio je beskonačnost i trajanje u najčistijem obliku" poznati se opraštaju od mire…

Blic 22.01.2021
Filmska diva, Mira Furlan, napustila nas je u 65. godini. Vest o njenoj smrti rastužila je mnoge poštovaoce njenog rada i dela, a kolege su potresnim rečima opisale tugu i bol koji osećaju za glumicom. Glumica Snežana Bogdanović se među prvima… »
Mira Banjac za "novosti" o odlasku prijateljice: Tugu zbog nepravde je nosila gospodstveno, nikada nije pravila spektakl

Mira Banjac za "novosti" o odlasku prijateljice: Tugu zbog nepravde je nosila gospodstveno, nikada nije pravila spektakl

Večernje novosti 22.01.2021
TUŽNA vest o preranom upokojenju mlađe koleginice Mire Furlan s kojom je igrala u po jednom filmu i tv seriji, primadonu našeg glumišta Miru Banjac (92) zatekla je u Banjaluci na setu tv trilogije „Kosti“ Nikole Pejakovića. Dve Mire, u razmaku od… »
Devet godina ju je proganjao obožavalac, dolazio joj na vrata: Mira Furlan bila je na meti manijaka, govorila je otvoreno o…

Devet godina ju je proganjao obožavalac, dolazio joj na vrata: Mira Furlan bila je na meti manijaka, govorila je otvoreno o…

Kurir 22.01.2021
Glumica Mira Furlan preminula je u 65. godini, 20. januara usled posledica zaražavanja od virusa Zapadnog Nila. Mira je imala veoma buran život, ali je ćesto isticala da glamuru i slavi ne veruje, a čak ni opsesivno ponašanje jednog obožavaoca nije… »
Snežana Bogdanović o Miri: Mila moja, ja ne verujem

Snežana Bogdanović o Miri: Mila moja, ja ne verujem

Nova 22.01.2021
Mila moja, ja ne verujem, legendo najveća, pameti, talentu, lepoto... , ovim rečima oprostila se glumica Snežana Bogdanović od koleginice i prijateljice Mire Furlan, koja je preminula prekjuče. Uz fotografiju Mire Furlan glumica Snežana Bogdanović… »
„Njen osmeh nikada nećemo zaboraviti“: Tihomira Stanića duboko potresla smrt Mire Furlan

„Njen osmeh nikada nećemo zaboraviti“: Tihomira Stanića duboko potresla smrt Mire Furlan

Večernje novosti 22.01.2021
TUŽNA vest o preranoj smrti koleginice Mire Furlan, sa kojom je sarađivao na filmu i TV seriji "Turneja", jako je potresla glumca Tihomira Stanića. - Vest me nije iznenadila, čuo sam za njenu bolest od zajedničkih prijatelja pre nekoliko meseci, ali… »
Plačem što je više nema, ali srećan sam što sam je poznavao: Mima Karadžić slomljen zbog smrti Mire Furlan, objavio…

Plačem što je više nema, ali srećan sam što sam je poznavao: Mima Karadžić slomljen zbog smrti Mire Furlan, objavio…

Kurir 22.01.2021
Glumica Mira Furlan preminula je u 65. godini usled posledica zaražavanja zaražavanja virusa Zapadnog nila, potvrdili su Kuriru porodični prijatelji pokojne glumica. Mnoge poznate ličnosti opraštaju se od čuvene glumice, a sada se ovim povodom… »
„Ostaće uvek lepa u mom sećanju“ – Petra Božovića duboko potresla smrt Mire Furlan: Ona je svoju tragičnost utkala u…

„Ostaće uvek lepa u mom sećanju“ – Petra Božovića duboko potresla smrt Mire Furlan: Ona je svoju tragičnost utkala u…

Večernje novosti 22.01.2021
LEGENDARNA glumica Mira Furlan preminula je u sredu u 65. godini. U filmu "Lepota poroka" partner joj je bio Petar Božović. Legendarnog glumca veoma je rastužila vest o njenoj smrti. -Nisam znao da je bila bolesna. Prvo što sam ugledao jutros bio je… »
Siniša Kovačević o smrti Mire Furlan: Otišla je diva

Siniša Kovačević o smrti Mire Furlan: Otišla je diva

Nova 22.01.2021
Dramaturg i pisac Siniša Kovačević povodom smrti dive srpskog filma Mire Furlan kaže da ga je ova vest iskreno potresla, da je otišla prerano i da su pred njom bile godine potpune glumačke zrelosti i onih ostvarenja u kojima je tek sad mogla da… »

Vesti dana »