Povezane vesti

Njegoša zovu iz liga petice: Mrkela otkrio plan prelaznog roka!

Njegoša zovu iz liga petice: Mrkela otkrio plan prelaznog roka!

Mondo 22.01.2021
Crveno-beli bi mogli da prodaju nekoliko igrača do kraja januara. Crveno-beli bi mogli da prodaju nekoliko igrača do kraja januara. Sportski direktor Crvene zvezde je gostujući na televiziji Arenasport, pred prvi pripremni meč crveno-belih, govorio o… »
Duško tošić se ne vraća u zvezdu: Kraj priče o njegovom povratku na "Marakanu"!

Duško tošić se ne vraća u zvezdu: Kraj priče o njegovom povratku na "Marakanu"!

Mondo 22.01.2021
"Mislim da sam jasno odgovorio na to pitanje", rekao je sportski direktor Zvezde. "Mislim da sam jasno odgovorio na to pitanje", rekao je sportski direktor Zvezde. Prethodnih nedelja se glasno pričalo o novoj saradnji Crvene zvezde i Duška Tošića, ali… »
Ovo zvezdaše najviše zanima: Mrkela govorio o Falku i Tošiću, dotakao se i mogućeg odlaska Petrovića

Ovo zvezdaše najviše zanima: Mrkela govorio o Falku i Tošiću, dotakao se i mogućeg odlaska Petrovića

Večernje novosti 22.01.2021
CRVENA zvezda je do sada u zimskom prelaznom roku dovela Aksela Bakajoka i Slavoljuba Srnića, takođe iz Grafičara su u stigli Ričard Odada i Nikola Stanković, a Mitar Mrkela je govorio o novim mogućim dolascima i odlascima. Sportski direktor… »
Potvrđeno: Zvezda hoće Falka, ništa od Duška Tošića, Petrović u ligi petice

Potvrđeno: Zvezda hoće Falka, ništa od Duška Tošića, Petrović u ligi petice

Mozzart sport 22.01.2021
Otkriva Mitar Mrkela. Aksel Bakajoko i Slavoljub Srnić su već stigli, tu je i Ričard Odada, promovisan iz omladinaca, otišli su Stefan Hajdin, Veljko Simić i Ričmond Boaći, ali navijači Crvene zvezde tek čekaju da se Crvena zvezda razmaže na… »

Vesti dana »