Povezane vesti

(Video)"svi čekamo, uzbuđena sam": Lepa glumica se oglasila iz bolničkog kreveta pred porođaj

(Video)"svi čekamo, uzbuđena sam": Lepa glumica se oglasila iz bolničkog kreveta pred porođaj

Blic 22.01.2021
Glumica Marina Ćosić primljena je jutros u GAK "Narodni front", a svima poručuje kako jedva čeka da upozna ćerku. Prethodna godina za nju neće ostati upamćena po pandemiji korona virusa, već po nekim mnogo lepšim stvarima. Nakon veridbe i… »
Marina Ćosić se oglasila iz bolničkog kreveta, pred porođaj

Marina Ćosić se oglasila iz bolničkog kreveta, pred porođaj

Nova 22.01.2021
Glumica Marina Ćosić primljena je jutros u GAK "Narodni front", a svim svojim pratiocima na društvenim mrežama poručila je kako jedva čeka da upozna ćerku. Iz bolničkog kreveta se oglasila snimkom na Instagramu, na kojem se vidi da ne skida osmeh… »
Još malo pa je tu mačkica, užasno sam uzbuđena! Glumica se oglasila video porukom tik pred porođaj: Stiže beba! Video

Još malo pa je tu mačkica, užasno sam uzbuđena! Glumica se oglasila video porukom tik pred porođaj: Stiže beba! Video

Kurir 22.01.2021
Glumica Marina Ćosić čeka prvo dete sa svojim izabranikom Nikolom Mirkovićem, a jutros je primljena u GAK "Narodni front". Ona se na Instagramu se oglasila tik pred porođaj, te se obratila svojim pratiocima. Iako joj je termin bio 15. januar, ona ga… »
Video iz narodnog fronta: Glumica se snimala pred porođaj - "Primljena sam, svi čekamo!"

Video iz narodnog fronta: Glumica se snimala pred porođaj - "Primljena sam, svi čekamo!"

Mondo 22.01.2021
Glumica Marina Ćosić primljena u bolnicu "Narodni front" Glumica Marina Ćosić primljena u bolnicu "Narodni front" Glumica Marina Ćosić uskoro će postati mama - ona je već primljena u GAK "Narodni front", odakle je objavila i video! Na snimku se… »

Vesti dana »