Povezane vesti

Prozivaju me, a ne znaju da mi je teško! Teodora priznala da je prva startovala košarkaša, a da joj sreću kvare bubuljce na…

Prozivaju me, a ne znaju da mi je teško! Teodora priznala da je prva startovala košarkaša, a da joj sreću kvare bubuljce na…

Kurir 22.01.2021
Pevačica Teodora Džehverović već neko vreme je u vezi sa košarkašem Ninom Čelebićem, a sada je otkrila kako su započeli romansu. Ona manje lepa strana popularnosti jeste i to što se poznatima zagleda svaki deo tela, prati svaki pokret, te je i… »
Teodora Džehverović otkrila sa čime se suočava: "Prozivaju me, a ne znaju koliko mi je teško"

Teodora Džehverović otkrila sa čime se suočava: "Prozivaju me, a ne znaju koliko mi je teško"

Blic 22.01.2021
Teodora Džehverović često je na meti kritika javnosti zbog svojih postupaka, a sada je otkrila kako se nosi sa tim. Naime, Džehverovićeva je priznala da nije očekivala da će se i zbog bubuljica na licu naći na meti kritika, s obzirom na to da joj… »
Prozivaju me, a ne znaju koliko mi je teško: Teodora Džehverović na meri novih kritika! Objasnila sve!

Prozivaju me, a ne znaju koliko mi je teško: Teodora Džehverović na meri novih kritika! Objasnila sve!

Mondo 22.01.2021
Pevačica otkrila da je muče uvrede zbog trenutnog stanja lica. Pevačica otkrila da je muče uvrede zbog trenutnog stanja lica. Teodora Džehverović je jedna od onih javnih ličnosti koji neretko nailaze na negativne komentare, naročito na društvenim… »

Vesti dana »