Povezane vesti

Luka Jović bi da se vrati u zvezdu pod jednim uslovom: To mi je plan, sad ponovo igram i pokazujem svoj kvalitet!

Luka Jović bi da se vrati u zvezdu pod jednim uslovom: To mi je plan, sad ponovo igram i pokazujem svoj kvalitet!

Mondo 23.01.2021
Istakao je i da je Luka Modrić veliki čovek onoliko koliko je veliki fudbaler. Istakao je i da je Luka Modrić veliki čovek onoliko koliko je veliki fudbaler. Luka Jović je ponovo u centru pažnje svetske javnosti! Otišao je iz Real Madrida na… »
Luka Jović ekskluzivno za "Blic": Vratio bih se u Zvezdu jednog dana, ali samo pod ovim uslovom

Luka Jović ekskluzivno za "Blic": Vratio bih se u Zvezdu jednog dana, ali samo pod ovim uslovom

Sportal blic 22.01.2021
Krivo mi je što sa crveno-belima nisam uspeo da osvojim više trofeja. Došao bih opet u klub, ali samo ako mogu da pomognem, ne i da bih zauzimao mesto mlađima - rekao je napadač Srbije u ekskluzivnom intervjuu "Blicu". Jović je trenutno u žiži… »
Jović bacio "delije" u trans: Vratiću se u Zvezdu, ali pod jednim uslovom

Jović bacio "delije" u trans: Vratiću se u Zvezdu, ali pod jednim uslovom

Večernje novosti 22.01.2021
LUKA Jović je trenutno u žiži javnosti jer je iz Real Madrida, gde nije dobio šansu, prešao u svoj stari klub Ajntraht i odmah počeo da daje golove. U intervju za Blic reprezentativac Srbije je pričao između ostalog o povratku u Crvenu zvezdu, kao… »

Vesti dana »