Povezane vesti

Porodica na okupu: Bulat se oglasio nakon hapšenja supruge

Porodica na okupu: Bulat se oglasio nakon hapšenja supruge

Nova 23.01.2021
Pre dva dana, prema saznanjima portala Nova.rs supruga pevača Marka Bulata, Marija uhapšena je u svom salonu na Novom Beogradu u Bloku 38. Pevač Marko Bulat, iako nije odgovarao na naše pozive, oglasio se danas na svom Instagram profilu, te podelio… »
Marija Bulat puštena na slobodu! Pevač se oglasio, pa otkrio da je supruga došla kući: Porodica je na okupu! (foto)

Marija Bulat puštena na slobodu! Pevač se oglasio, pa otkrio da je supruga došla kući: Porodica je na okupu! (foto)

Kurir 23.01.2021
Kao bomba odjeknula je vest da je Marija Bulat, supruga pevača Marka Bulata, uhapšena. Sada se na svom Instagram profilu oglasio i Marko Bulat, pa otkrio da su svi dobro i da su svi zajedno. "Samo da se javimo od kuće da smo dobro, za sve vas koji… »
Prva fotka Marije Bulat nakon hapšenja: Marko se oglasio na Instagramu, zajedničkom slikom objasnio sve!

Prva fotka Marije Bulat nakon hapšenja: Marko se oglasio na Instagramu, zajedničkom slikom objasnio sve!

Mondo 23.01.2021
Pevač objavio zajedničku fotografiju na društvenim mrežama i poslao jasnu poruku. Pevač objavio zajedničku fotografiju na društvenim mrežama i poslao jasnu poruku. Vest da je policija je na Novom Beogradu u Bloku 38 upala u kozmetičku salon za… »
Žena mu je privedena pre dva dana, a Marko Bulat se tek sad oglasio, evo i kako

Žena mu je privedena pre dva dana, a Marko Bulat se tek sad oglasio, evo i kako

Blic 23.01.2021
Supruga Marka Bulata, Marija Bulat, uhapšena je pre dva dana nakon što je policija upala u njen salon u Bloku 38. Prilikom upada policija je pronašla izvesnu količinu droge, dve vagice za precizno merenje i zaplenili 2.000 evra i tri automobila. Marko… »
Uhapšena žena Marka Bulata: Racija u kozmetičkom salonu u Novom Beogradu prilikom primopredaje droge

Uhapšena žena Marka Bulata: Racija u kozmetičkom salonu u Novom Beogradu prilikom primopredaje droge

Večernje novosti 23.01.2021
U POLICIJSKOJ akciji u četvrtak u Novom Beogradu, u Bloku 38, kada su inspektori kriminalističke policije u saradnji sa Interventnom jedinicom 92 upali u kozmetički salon, uhapšena je Marija Bulat, supruga folk pevača Marka Bulata. Osim nje… »
"Zvala me je da dođem,: nisam mogao da odem! Šokiran sam" Prijatelj Marije Bulat nakon njenog privođenja otkrio da se juče…

"Zvala me je da dođem,: nisam mogao da odem! Šokiran sam" Prijatelj Marije Bulat nakon njenog privođenja otkrio da se juče…

Blic 22.01.2021
Srbijom je danas prostrujala vest da je Marija Bulat, supruga pevača Marka Bulata i doskorašnja učesnica rijalitija "Zadruga", privedena u svom kozmetičkom salonu. Prilikom upada policija je pronašla izvesnu količinu droge, dve vagice za precizno… »

Vesti dana »