Povezane vesti
Eksplozija iznad Rijada, presretnut napad projektila
RTV 23.01.2021
RIJAD - Saudijska Arabija saopštila je danas da je presrela nesumnjivi raketni ili bespilotni napad na svoju prestonicu Rijad, za koji odgovorne smatra jemenske pobunjenike Hute. Korisnici društvenih mreža objavili su video snimke eksplozije u vazduhu… »
Eksplozija iznad Rijada: Saudijska Arabija presrela napad projektila! (video)
Pravda 23.01.2021
Saudijska Arabija saopštila je danas da je presrela nesumnjivi raketni ili bespilotni napad na svoju prestonicu Rijad, za koji odgovorne smatra jemenske pobunjenike Hute. Korisnici društvenih mreža objavili su video snimke eksplozije u vazduhu iznad… »
Vesti dana »

Protest i incidenti ispred prostorija SNS: Pristalice naprednjaka gađale jajima i flašama okupljene građane, čuo se jak topovski udar
Danas pre 4 satijoš 1 povezana

Naučnici zabrinuti! Nasa najavila ubrzavanje plana za izgradnju nuklearnog reaktora na Mesecu do 2030. godine
Blic pre 1 satjoš 1 povezana

Prosečna cena polovnih automobila starosti do 20 godina u junu 12.047 evra: Ovo su najtraženiji modeli
Blic pre 13 minutajoš 1 povezana

Skoro bez promene: Zvanični srednji kurs danas je 117,17 dinara za evro
Kurir pre 7 minutajoš 1 povezana