Povezane vesti

Rađa biranim rečima o Dončiću: Mnogo me podseća na Bodirogu, ima ogroman košarkaški talenat

Rađa biranim rečima o Dončiću: Mnogo me podseća na Bodirogu, ima ogroman košarkaški talenat

Večernje novosti 23.01.2021
LEGENDARNI košarkaš Dino Rađa pričao je o Luki Dončiću i uporedio ga sa slavnim Dejanom Bodirogom. Svi znamo ko je bio Dejan Bodiroga. Petostruki zlatni reprezentativac sa Jugoslavijom svojevremeno je bio viđen za najboljeg evropskog košarkaša… »
Rađa o Dončiću: Podseća me mnogo na Bodirogu, ima ozbiljnu petlju i ogroman talenat

Rađa o Dončiću: Podseća me mnogo na Bodirogu, ima ozbiljnu petlju i ogroman talenat

Mozzart sport 23.01.2021
Legendari hrvatski as govorio i o promenama NBA košarke i u šta se pretvorila igra danas, te kaže da mu se to ni najmanje ne dopada... Mlađi ljubitelji košarke nemaju dovoljno jasnu predstavu ko je i šta bio Dejan Bodiroga na evropskoj košarkaškoj… »
„Harden šutne 50 trojki i oni to zovu košarkom?!“

„Harden šutne 50 trojki i oni to zovu košarkom?!“

N1 Info 23.01.2021
Legendarni hrvatski košarkaš Dino Rađa kaže da je Luka Dončić izvanredan igrač, ali da se košarka u NBA promenila nagore u odnosu na njegovo vreme. „Podseća me mnogo na Bodirogu. Malo je krupniji, ali je momak sa ogromnim mu..ma i istim takvim… »
Veliki kompliment za luku dončića: ‘Podseća me na Bodirogu’

Veliki kompliment za luku dončića: ‘Podseća me na Bodirogu’

Hot sport 23.01.2021
Dino Rađa je udelio veliki kompliment Luki Dončiću. Rađa je legenda evropske košarke i on je na ‘1 on 1 Basketball Network’ govorio o brojnim temama, a posebno modernoj NBA ligi. Deo razgovora je bio i Luka Dončić, mladi slovenački košarkaš… »

Vesti dana »