Povezane vesti

Šešelj pokopao bakira: Odgovor na vređanje Srba

Šešelj pokopao bakira: Odgovor na vređanje Srba

Pravda 23.01.2021
Lider SDA Bakir Izetbegović u FTV Dnevniku rekao je da je srpski narod loš i tim činom nije mogao da sakrije mržnju prema Srbima i Republici Srpskoj što njemu nije strano, a lider radikala Vojislav Šešelj rekao je da su onda bosanski muslimani još… »
Predsednik Srbije: Ne pada mi na pamet da uvodimo ministarstvo izbora

Predsednik Srbije: Ne pada mi na pamet da uvodimo ministarstvo izbora

RTV 23.01.2021
BEOGRAD - Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je "da je ideja dela opozicije o formiranju ministarstva za izbore sramotna". "Ne pada mi na pamet da to uradimo", kaže Vučić i primećuje da samo fali "ministarstvo za kape". "Zamislite da imate… »
Vučić: Ministarstvo za izbore, glupa i sramotna ideja

Vučić: Ministarstvo za izbore, glupa i sramotna ideja

Nova 23.01.2021
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić, večeras se, tokom obilaska Savskog trga, osvrnuo i na ideju o osnivanju ministarstva za izbore. "To je toliko glupa i sramotna ideja da nemam reči o tome. I to treba da sprovedemo mi, koji smo pobedili, po zahtevu… »
Vučić odgovorio izetbegoviću zbog vređanja Srba: Ta izjava više govori o njemu, nego o srpskom narodu!

Vučić odgovorio izetbegoviću zbog vređanja Srba: Ta izjava više govori o njemu, nego o srpskom narodu!

Mondo 23.01.2021
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić komentarisao je večeras izjavu lidera Stranke demokratske akcije Bakira Izetbegovića. Predsednik Srbije Aleksandar Vučić komentarisao je večeras izjavu lidera Stranke demokratske akcije Bakira Izetbegovića… »
Vučić o bakirovom govoru mržnje: Srbi su veliki i dobar narod, a Izetbegovićeva izjava govori o njemu!

Vučić o bakirovom govoru mržnje: Srbi su veliki i dobar narod, a Izetbegovićeva izjava govori o njemu!

Večernje novosti 23.01.2021
PREDSEDNIK Srbije Aleksandar Vučić komentarisao je danas izjavu Bakira Izetbegovića da su "Srbi loš narod". - Što se tiče izjave Bakira Izetbegovića, tražio sam da je vidim da se uverim u to što je rekao. Nažalost, ta izjava govori više o njemu… »
Reakcija predsednika Srbije! Vučić odgovorio na skandaloznu izjavu Bakira Izetbegovića da su Srbi "loš narod"

Reakcija predsednika Srbije! Vučić odgovorio na skandaloznu izjavu Bakira Izetbegovića da su Srbi "loš narod"

Srbija danas 23.01.2021
Vučić reagovao na skandaloznu izjavu Bakira Izetbegovića. Predsednik Vučić večeras je obilazio radove na Savskom trgu. Vučić je govorio novom spomeniku na Savskom trgu, koronavirusu, vakcinaciji, ali se i dotakao teme o Bakiru Izetbegoviću koji… »
Predsednik Srbije obišao Savski trg: Vučić saopštio dobre vesti - uskoro nam stižu nove doze vakcina (foto/video)

Predsednik Srbije obišao Savski trg: Vučić saopštio dobre vesti - uskoro nam stižu nove doze vakcina (foto/video)

Večernje novosti 23.01.2021
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić obišao je večeras Savski trg i radnike koji rade na njegovoj rekonstrukciji. IZJAVA ZA MEDIJE Izjava Bakira Izetbegovića Što se tiče izjave Bakira Izetbegovića tražio sam da je vidim da se uverim u to što je… »
Izetbegovićeva izjava o Srbima - vekovni kompleks konvertitstva

Izetbegovićeva izjava o Srbima - vekovni kompleks konvertitstva

Dnevnik 23.01.2021
BANjALUKA: Srpski član i predsedavajući Predsedništva BiH Milorad Dodik izjavio je danas da u izjavi lidera Bošnjka u BiH Bakira Izetbegovića da su "Srbi loš narod" vidi vekovni kompleks konvertitstva i izdaje koju su Izetbegovići počinili… »
Izetbegović Srbe smatra lošim narodom?

Izetbegović Srbe smatra lošim narodom?

Dnevnik 23.01.2021
SARAJEVO: Lider Stranke demokratske akcije (SDA) Bakir Izetbegović nagovestio je da Srbe smatra lošim narodom dok je, tokom gostovanja u Dnevniku Federalne televizije, oštro kritikovao predsedavajućeg Predsedništva BiH Milorada Dodika. Iako nije… »

Vesti dana »