Povezane vesti
Još jedan komandant OVK pred Specijalnim sudom
N1 Info 23.01.2021
Bivši komandant "OVK" Fljorim Klokoći (Florim Kllokoqi), sapštio je da je dobio poziv Specijalizovanog tužilaštva za saslušanje u svojstvu osumnjičenog za ratne zločine. Bivši pripadnik jedinice „Strela“ poziv je dobio pre dva dana, javlja portal… »
Hag pozvao još jednog komandanta OVK: Klokoći osumnjičen zbog ratnih zločina zloglasne jedinice strele
Kurir 23.01.2021
Specijalni sud u Hagu pozvao je danas na saslušanje i bivšeg komandanta terorističke OVK Fljorima Klokoćija. - Dobio sam poziv od Specijalnog suda za intervju kao osumnjičeni za ratne zločine protiv čovečnosti - rekao je Klokoći koji je bio bivši… »
Još jedan bivši komandant OVK osumnjičen za ratne zločine
Nova 23.01.2021
Specijalni sud pozvao je i bivšeg komandanta OVK Fljorima Klokoćija, prenosi prištinski portal Reporteri. “Dobio sam poziv od Specijalnog suda za intervju kao osumnjičeni za ratne zločine protiv čovečnosti”, rekao je Klokoći, koji je bio bivši pripadnik… »
Vesti dana »

Ciklon koji je poharao Italiju juri ka Srbiji: Stižu pljuskovi, grmljavina i olujni vetar, 3 grada na udaru
Mondo pre 22 minutajoš 15 povezanih

Ono što je uradio je rasplakalo milione! Baja Mali Knindža je jednim potezom izazvao ogromnu bol
Alo pre 18 minutajoš 13 povezanih

Rusi tokom noći izveli više od 400 udara na samo jednu oblast u Ukrajini, ima mrtvih: Uništeni stanovi i kuće
Telegraf pre 22 minutajoš 7 povezanih

Danas slavimo Blagu Mariju: Veruje se da ovaj običaj mora da se ispoštuje
Mondo pre 1 satjoš 7 povezanih

Sudar dva automobila kod Bežanijskog groblja, dva muškarca lakše povređena
Euronews pre 27 minutajoš 5 povezanih