Povezane vesti

Oglasila se bulatova žena nakon hapšenja zbog droge: Prisustvovala sam hapšenju n.N. lica, naneta mi je materijalna šteta!

Oglasila se bulatova žena nakon hapšenja zbog droge: Prisustvovala sam hapšenju n.N. lica, naneta mi je materijalna šteta!

Kurir 24.01.2021
Marija Bulat, supruga pevača Marka Bulata, oglasila se saopštenjem u kojem navodi da narkotici nisu pronađeni u njenom salonu na Novom Beogradu, kao i da se čitava policijska akcija odigrala ispred lokala koji ona zakupljuje. - Shodno neistinama koje… »
Marija Bulat pokušava da se opravda nakon skandala, evo šta je poručila!

Marija Bulat pokušava da se opravda nakon skandala, evo šta je poručila!

Vesti online 24.01.2021
Supruga pevača Marka Bulata, Marija Bulat, uhapšena je pre nekoliko dana kada je u njenom kozmetičkom salonu navodno pronađena izvesna količina droge, dve vagice za precizno merenje i 2.000 evra. Po izlasku iz pritvora ona je oštro demantovala vezu… »
Oglasila se Marija Bulat: Sve je laž, ja sam samo prisustvovala hapšenju!

Oglasila se Marija Bulat: Sve je laž, ja sam samo prisustvovala hapšenju!

Mondo 24.01.2021
Supruga Marka Bulata oglasila se "zbog neistina koje su prethodnih dana preplavile medije" Supruga Marka Bulata oglasila se "zbog neistina koje su prethodnih dana preplavile medije" Vest da je policija je na Novom Beogradu u Bloku 38 upala u kozmetičku… »
Nakon privođenja Marija Bulat pokušava da se opravda: "Narkotici nisu pronađeni u mom salonu"

Nakon privođenja Marija Bulat pokušava da se opravda: "Narkotici nisu pronađeni u mom salonu"

Blic 24.01.2021
Supruga Marka Bulata, Marija Bulat, uhapšena je pre tri dana nakon što je policija upala u njen salon u Bloku 38. Marija, koja je inače nedavno napustila "Zadrugu", se već dva puta se našla u središtu afere sa kokainom. Ona se sada u medijima brani… »
Otkriveno zbog čega je Marija Bulat nabavljala drogu!

Otkriveno zbog čega je Marija Bulat nabavljala drogu!

Svet plus 24.01.2021
Kao bomba je u medijima odjeknula vest da je policija na Novom Beogradu u Bloku 38 upala u kozmetički salon i zaplenila izvesnu količinu droge. Otkriveno zbog čega je Marija Bulat nabavljala drogu, jedna voditeljka u strahu... Nakon što je supruga… »
Supruga Marka Bulata puštena na slobodu: Pevač se odmah oglasio na Instagramu, evo šta je poručio (foto)

Supruga Marka Bulata puštena na slobodu: Pevač se odmah oglasio na Instagramu, evo šta je poručio (foto)

Večernje novosti 23.01.2021
MARIJA Bulat, supruga pevača Marka Bulata, bila je uhapšena. Sada se na svom Instagram profilu oglasio i Marko Bulat, pa otkrio da su svi dobro i da su svi zajedno. - Samo da se javimo od kuće da smo dobro, za sve vas koji brinete, porodica je na… »
(Video)"Da se javimo od kuće" Marko Bulat otkrio da je Marija nakon privođenja na slobodi, pa objavio zajednički snimak

(Video)"Da se javimo od kuće" Marko Bulat otkrio da je Marija nakon privođenja na slobodi, pa objavio zajednički snimak

Blic 23.01.2021
Supruga Marka Bulata, Marija Bulat, uhapšena je pre dva dana nakon što je policija upala u njen salon u Bloku 38. Prilikom upada policija je pronašla izvesnu količinu droge, dve vagice za precizno merenje i zaplenili 2.000 evra i tri automobila. Marko… »

Vesti dana »

Sunčano, do 26 stepeni

Sunčano, do 26 stepeni

Infozija pre 42 minutajoš 8 povezanih
Si Đinping danas na sastancima sa Makronom i Fon der Lajen

Si Đinping danas na sastancima sa Makronom i Fon der Lajen

Politika pre 42 minutajoš 1 povezana
I Vaskrsni ponedeljak i Đurđevdan

I Vaskrsni ponedeljak i Đurđevdan

Politika pre 0 minutajoš 6 povezanih